Psycholog dla dziecka

Wszystko o rodzinie i związkach, problemach i radościach. Zapraszamy do dyskusji, dzielenia się doświadczeniem :-)
Awatar użytkownika
Riczi
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:22

Psycholog dla dziecka

Post autor: Riczi »

Polecam psychologów dziecięcych z http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi. Myślę, że lepszych specjalistów nie znajdziecie. Świetnie radzą sobie z leczeniem mojego syna, który cierpi na autyzm. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
Zemina
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:54

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Zemina »

To różnie bywa i najlepiej kogoś z polecenia. Moja koleżanka leczyła syna w ośrodku Medox w Nowym Modlinie. Ale to był nastolatek i leczył się z depresji.Zależy jaki problem ma dziecko. Najlepiej się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: tenzly »

Ciężko chyba o kogoś z polecenia, rzadko kto się chwali takimi wizytami. Jednak dla mnie jest to normalne, do psychologa warto udać się z różnymi problemami, nie tylko z takimi bardzo poważnymi. Ja tak znalazłem poradnie Salomon http://poradniasalomon.com.pl/psychiatria/ Tu oprócz psychologów i oferowanej pomocy na leczenie depresji, nadmiernego stresu, uzależnień, można liczyć na pomoc psychiatryczną.
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: madzik95 »

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy zajrzyj na http://www.psychoterapia-wro.pl/o-mnie- ... a-wroclaw/ Słyszałam wiele dobrego na temat tego psychoterapeuty. Sama myślę o zapisaniu się na wizyty. Każdy ma coś do "przepracowania" a sesje psychoterapeutyczne mogą bardzo pomóc.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: RafaelH »

Z dzieckiem dobrze jest sie wybrać do psychologa, jak np jest nadpobudliwe czy coś. Mojemu synowi bardzo pomogła terapia w Centrum Pscyhologicznym Sens https://cpsens.pl
Awatar użytkownika
smarta
Posty: 84
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:54

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: smarta »

Nie oszukujmy się, ale żyjemy w takich czasach że po prostu nie da się nie stresować. A dzieci w szkole też mogą mieć sporo problemów o których nam rodzicom nie chcą do końca mówić. Jakby coś się zaczęło dziać to z pewnością wybierzemy się do https://www.alfamedica.med.pl/ , bo mają bardzo dobrych specjalistów z odpowiednim podejściem zarówno do najmłodszych pacjentów
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Maks78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat psychologow dzieciecych i badan do sądu. jak powiunny wyglądać? https://klinika-rozwodowa.pl/uslugi/bad ... ologiczne/ ? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: tereska »

W Łodzi jest dobra klinika, która oferuje różne rodzaje terapii. Nie tylko indywidualną, ale także np. rodzinną czy dla dzieci właśnie. To klinika PsychoMedic. Sprawdź ich, bo mają bardzo kompetentną i doświadczoną kadrę. Pomagają w wielu sytuacjach. Empatyczni i z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zadzwoń 42 644 44 44
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2020, 15:26

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Czytam wiele wiadomości z psychologii, pomagają mi w codziennym życiu. Mogę polecić Ci tego bloga https://kolezanka.com/psychologia. Oto najciekawsze i najbardziej ekscytujące wiadomości.
Weronika Król

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Weronika Król »

Moja córka miała sesje z psychologiem przez komputer z poradni https://wetalk.pl bardzo dobra poradnia. W zeszłym roku córka zakończyła terapie, otrzymaliśmy ogromną pomoc, serce się cieszy jak widzę jakie postępy córka zrobiła, przeszła długą drogę. Myślę, że dla dziecka kontakt z psychologiem jest łatwiejszy i szybciej się otwiera.
ŁŁukasz

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: ŁŁukasz »

Najtrudniejsze dla rodzica jest przyznanie, że jego dziecko może mieć jakiś problem psychologiczny. Przez długi czas nawet nie chciałem słyszeć o żadnym specjaliście. To żona poszła z naszym synem do poradni Harmonia Luxmed https://harmonia.luxmed.pl/oferta/konsu ... la-dzieci/. Dzisiaj wiem, że to było jedyne wyjście. Syn dobrze współpracował i to była też duża zasługa psychiatry. Teraz przy doborze odpowiednich leków funkcjonuje praktycznie normalnie.
Chowański

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Chowański »

Normalna sprawa. Jeśli chodzi o kwestie związane z opieką psychologiczną, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze wsparcie. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i samemu się przekonać, w jaki sposób warto byłoby podejść do leczenia. Myślę, że to mogłoby być dla Was zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem.
Olęch

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Olęch »

Na pewno warto wykonać ados 2 test - Pamiętajcie ze Systematyczna terapia może pomóc w adaptacji jednostek z autyzmem do zmiany sytuacji czy otoczenia, co jest szczególnie ważne w kontekście codziennego życia.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 520
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: faciosetakije »

Potrzebujemy terapii rodzinnej w Warszawie. Od pewnego czasu poszukuję odpowiedniego miejsca, gdzie mogłabym skorzystać z konsultacji. Jeśli znacie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie, proszę o informację. Słyszałam, że świetną terapię behawioralną posiada https://goodlifepsycholog.pl/terapia-be ... podejscie/. Może ktoś z was korzystał i może się odnieść?
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: taper »

Już u najmłodszych dzieci mogą pojawiać się problemy psychiczne, od problemów z adaptacją w szkole po depresje i próby samobójcze. Jeśli dziecko traci odpowiednio szybko do dobrego specjalisty to możliwe, że w życiu dorosłym nie będą te problemy dla niego już obciążeniem. Na https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... dzieciecy/ można dowiedzieć się więcej w jakich problemach psycholog może pomóc dzieciom i młodzieży.
ODPOWIEDZ