Angielski biznesowy online?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Angielski biznesowy online?

Post autor: Aligru »

Cześć! Od kilku dni zastanawiam się czy warto zapisać się na kurs językowy online. Można to sobie później wrzucić w koszty dodatkowo... Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Angielski biznesowy online?

Post autor: Iwona »

Jeśli interesuje Was nauka języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych. Jest to szkoła działająca na rynku już od wielu lat, więc na pewno spełni Wasze oczekiwania :)
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Angielski biznesowy online?

Post autor: Maks78 »

Ja uważam że nauka online nie odstaje duzo od zajec stacjonarnych. Aktualnie sam zastanawiam sie nad takimi lekcjami ( trafilem na atykul https://www.polidea.com/blog/apache-air ... ers-guide/ jak widac jest on w jezyku angielskim co utrudnia zrozumienie niektorych rzeczy, jezeli znacie jakas dobra szkole jezykowa to prosze o polecenie.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Angielski biznesowy online?

Post autor: giny6 »

Bardzo dobrze, że chcesz rozwijać się w tym temacie. W obecnej sytuacji, praca bez nauki języków obcych nie jest tak dobrze płata. Poza tym, angielski to podstawa językowa jeśli chodzi o obecne czasy oraz oczekiwania. Poznaj zatem szkołę językową https://angielski-konwersacje.pl/oferta,5,pl.html gdzie nie tylko nauczysz się mówić czy pisać, ale przede wszystkim myśleć w danym języku. To na pewno pomoże Ci w dalszym rozwijaniu swoich umiejętności.
Awatar użytkownika
kasiek
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:07

Re: Angielski biznesowy online?

Post autor: kasiek »

Na twoim miejscu zdecydowałabym się na kurs angielskiego online bez względu na to czy jest to angielski biznesowy czy nie. Tutaj https://www.sandomierztv.pl/wiadomosci/ ... ego-online znajdziesz artykuł na temat nauki angielskiego przez internet. Zapoznaj się z nim, myślę, że rozwieje wszystkie twoje wątpliwości.

hipotezy warszawa
ODPOWIEDZ