Biuro rachunkowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jadwiga
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Biuro rachunkowe

Post autor: Jadwiga »

Witam kochani, właśnie otwarłam swoją działalność i bardzo się cieszę z tego powodu, ale zapomniałam o jednym istotnym fakcie... O załatwieniu kogoś kompetentnego do sprawowania moimi fakturami, rozliczeniami itd. Czy możecie mi kogoś polecić z Gdańska? Słyszałam od znajomych coś o biurze rachunkowym MG Finanse, ponoć są w pełni profesjonalni i niezawodni. To prawda?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Iwona »

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe się zdecydujecie, na pewno warto się zastanowić nad wdrożeniem w firmie takich rozwiązań, które usprawnią jej funkcjonowanie. Może być to na przykład elektroniczny obieg dokumentów oferowany przez firmę http://www.primesoft.pl/.My korzystamy z takiego obiegu już od wielu lat i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalimy :)

św michał z gargano
Awatar użytkownika
nagami
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: nagami »

To jest jednak ważne kto zajmuje się księgowością, bo żadna firma nie może sobie pozwolić na błędy finansowe. Dlatego warta polecenia jest księgowość w Otwocku https://biuro-rachunkowe-otwock.pl/biur ... w-otwocku/ , która świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Selleck »

Najważniejsze by ogarnąć rozliczenia i stertę papierów bo z tym jest ogrom problemów które mogą skończyć się dla nas na koniec okresu rozliczeniowego niezbyt dobrze. Najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie na paragony i faktury jest program Invoice Digitizer http://elementia.pl/ który ułatwia ich wprowadzanie bezpośrednio do systemu księgowego online za pomocą skanera.Ograniczy to mnóstwo błędów i przyśpieszy procesy :)

przychodnia paprocany tychy lekarze
Awatar użytkownika
ziomekPL11
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2019, 0:18

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: ziomekPL11 »

Sprawdź opinie na temat tego. Na pewno w necie coś jest na ten temat.
Zdzisiu, a Ty chodzisz na swoje wystawy? Po co? Przecież wiem, co namalowałem.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: zenka »

Nasze biuro rachunkowe obsługuje wszystkich klientów on-line dzięki temu lokalizacja nas nie ogranicza. Wszystko odbywa się przez platformę https://mb24.pl/ . Wszystkie dokumenty wysyłamy w chmurę a sam kontakt jest on-line.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: taper »

Najlepsze biuro rachunkowe jakie znam to ASK-Finance w Katowicach. Współpracują z nimi przedsiębiorstwa z całej Polski praktycznie, za granicami Polski również znajdują się ich klienci. Stawiają na ciągły rozwój dzięki czemu ich zakres usług jest naprawdę szeroki. Współpracują między innymi z prawnikiem czy doradcą podatkowym tak by jak najbardziej kompleksowo wspierać działalność klientów i to na bardzo wysokim poziomie. Prowadzą obsługę i sprawozdawczość również w języku angielskim i niemieckim. Ich usługi są skierowane do podmiotów o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Od firm jednoosobowych po duże przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
smarta
Posty: 84
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:54

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: smarta »

A czy wy macie w swoich biurach też telefon stacjonarny https://www.upc.pl/telefon/poznaj/ ? Bo ja się na poważnie zastanawiam czy nie zainteresować się taką formą kontaktu. I chyba coraz więcej rzeczy przemawia żebym się skusiała
ODPOWIEDZ