biuro tłumaczeń

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Filipuś0233

biuro tłumaczeń

Post autor: Filipuś0233 »

Cześć, macie jakies doświadczenia we współpracy z biurami tłumaczeń np. http://www.biurotlumaczen.pl/biuro-tlumaczen-rosyjski/. Na co zwrócić szczególną uwagę przekazując teksty do tłumaczenia?
Sławek

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Sławek »

Polecam internetowe biuro tłumaczeń tłumaczenia rozmów telefonicznych z języka angielskiego mają oni w ofercie tłumaczenia biznesowe, specjalistyczne, techniczne oraz przysięgłe. Na stronie znajdują się wszystkie informacje oraz kontakt. Ja korzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony.
deduś

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: deduś »

Mój ojciec jak poszukiwał biura tłumaczeń do przetłumaczenia dokumentów medycznych to korzystał z usług biura https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne przetłumaczyli dla niego całą dokumentacje medyczną i był naprawdę zadowolony z jakości wykonanych usług. Z pewnością również bedziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: mczay »

Jeśli poszukiwalibyście biura tłumaczeń, który w swojej ofercie posiada również tłumaczenia ustne, proponowałbym skontaktować się z https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - cieszy się świetnymi opiniami.
Kaźmirz

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Kaźmirz »

Tak naprawdę samych biur tłumaczeń jest całkiem sporo i moim zdaniem na pewno warto jest wiedzieć o i komu zlecić. jakiś czas temu ja korzystałem z usługi tłumaczeń spotkania online od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... an-online/ i muszę przyznać, że jak najbardziej całość spotkania się udała znakomicie.
ODPOWIEDZ