broń

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Bodo3377

broń

Post autor: Bodo3377 »

Witam, zastanawiacie się czy warto mieć broń? Niektórzy mają broń, gdyż korzystają z niej na strzelnicy w ramach "hobby" . Jeśli chodzi o produkty tego typy to uważam, że warto rzucić okiem na sklep militarny https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 bo ma dosyć szeroki asortyment. Znacie inne sklepy z bronią?
małymiś

Re: broń

Post autor: małymiś »

Potrzebna jest wam amunicja, broń? A sprawdzaliście sklep Knieja? Bo z tego co mi wiadomo, to właśnie tam możecie znaleźć praktycznie wszelkiego pokroju artykuły łowieckie. Nawet są tam dostępne takie produkty do elaboracji https://www.knieja.com.pl/produkty/elaboracja,2,8359 . Także może warto byłoby odwiedzić ten sklep.
Stefanoś2834

Re: broń

Post autor: Stefanoś2834 »

Bardzo dużo osób zapomina, że kupując broń trzeba kupić również amunicje. Na stronie https://racegun.pl/pl/producer/Sellier-Bellot/115 znajdziecie sklep, z którego możecie kupić różnego rodzaju amunicje w przyzwoitej cenie, dlatego też warto rzucić okiem na ich ofertę.
hiczungł

Re: broń

Post autor: hiczungł »

Musialem zacząć od wykonania specjalistycznych badań na broń. Tak się składa, że https://psychotest.net.pl/oferta/badani ... e-na-bron/ specjalizują się w tym. Dzięki temu miałem pełną świadomość, że zadanie zostanie przeprowadzone sprawnie, szybko i profesjonalnie - jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu!
pląs

Re: broń

Post autor: pląs »

Interesują Ciebie militaria czy strzelanie z broni sportowej? Jeżeli szukasz jakieś sklepów z wiatrówkami bądź karabinami pneumatycznymi to w https://akhobby.pl zaopatrzysz się nie tylko w karabinki, pistolety czy rewolwery typu wiatrówka, ale też bogaty wybór akcesoriów, jak również części do nich.
Piotruś28

Re: broń

Post autor: Piotruś28 »

Z tego co zauważyłem to mało kto podczas wyboru broni bierze pod uwagę strzelbe. Wydaje mi się, że warto wejść np. na https://racegun.pl/pl/c/Strzelby-gladkolufowe/19 i sprawdzić ofertę tego sklepu. Można z niego kupić porządne strzelby naprawdę dobrej jakości.
michałkosek

Re: broń

Post autor: michałkosek »

Starając się o pozwolenie na broń musiałem zrobić szereg badań, dlatego zgłosiłem się do gabinetu orzecznictwa lekarskiego Kaczmarek gdzie na miejscu zrobiłem wszystkie badania. Po stwierdzeniu zdrowia psychicznego i fizycznego wystawili odpowiednie orzeczenie stwierdzające moją zdolność do posiadania broni palnej.
Bańka

Re: broń

Post autor: Bańka »

Chcesz kupić broń z prawdziwego darzenia, w której lufy są produkowane w tej samym zakładzie co lufy do profesjonalnych karabinów? To polecam kupić sztucer m70 safari express ze strony https://www.knieja.com.pl/m70/452-134-m ... iber-375_h . Jest to firma która zajmuje się od lat różnego typu bronią. Polecam
ODPOWIEDZ