Budowa domu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bożidar75
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2023, 8:20

Budowa domu

Post autor: Bożidar75 »

Jak długo trwała u Was budowa domu? Dajcie znać, czy budowaliście - a przynajmniej częściowo - dom samodzielnie, czy jednak systemem zleconym. U nas idzie drugi rok, myślę, że w przyszłym roku, przed wakacjami uda się nam przeprowadzić. Pomimo tego, że jest jeszcze czas, zdecydowaliśmy się już zrobić ogrodzenie i bramę na pilota. oczywiście automatyka do bram z Beninca.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Budowa domu

Post autor: momus »

Jestem zaskoczony, ze nikt z was nie wspomniał jeszcze o ekspertyzie budowlanej, która w wielu przypadkach jest wręcz konieczna. Tutaj https://www.mpexpertbud.pl/ile-kosztuje ... budowlana/ znajdziecie informacje, z jakimi kosztami należy się liczyć.
Kamil26

Re: Budowa domu

Post autor: Kamil26 »

Hej, mieszkańcy Krakowa! Szukam sztukaterii sufitowej https://e-interior.pl do mojego projektu remontu. Czy możecie polecić sklepy lub producentów w naszym regionie, którzy oferują różnorodne wzory i style?
sabinaabramik

Re: Budowa domu

Post autor: sabinaabramik »

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy z województwa dolnośląskiego to polecam firmę Achard. Dla nich budowa domów Wrocław to pikuś. Znają się na rzeczy i zawsze Wam doradzą. Serdecznie polecam :)
kajsik

Re: Budowa domu

Post autor: kajsik »

Jeśli chodzi o ekspertyzy, to dobrze ktoś zauważył wcześniej tutaj, że to bardzo ważna sprawa. Jeśli ktoś chce dobrego, doświadczonego eksperta to polecam na przykład rozważyć ofertę dr inż. Przemysława Stawiarskiego - https://www.stawiarski.pl/#/kontakt/ który zajmuje się między innymi wykonywaniem ekspertyz czy też przeglądy okresowe budynków. Dokumenty zawsze są dokładnie, dobrze przygotowane - a w takich wypadkach jest to bardzo ważne.
wikitrocha

Re: Budowa domu

Post autor: wikitrocha »

Jak kompleksowa budowa domu to tylko i wyłącznie z firmą Trudzia z Wrocławia. Serdecznie polecam spojrzeć na ich interesującą ofertę. Zbudowali dla mnie przepiękny dom jednorodzinny :)
Awatar użytkownika
nika
Posty: 87
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Budowa domu

Post autor: nika »

Do każdej budowy czy remontu trzeba wezwać odpowiednich fachowców. Na pewno przyda się między innymi pomoc elektryka. Dlatego warto rzucić okiem na taką opcję jak serwis elektryczny Wrocław 24h: http://elektryka.wroclaw.pl/ . Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
Olęch

Re: Budowa domu

Post autor: Olęch »

Bezpieczeństwo naszego domu to dla nas priorytet. Dlatego też wybraliśmy solidne ogrodzenie i bramę od https://polbram.eu/. Jakość, którą dostaliśmy, przekroczyła nasze oczekiwania.
filipski

Re: Budowa domu

Post autor: filipski »

Im dalej od PAVLO BUD PAVLO HRYHORCHUK tym lepiej!! Takie firmy budowlane jak ta nie powinny w ogóle istnieć!!! Drogo, beznadziejnie, bez znajomości rynku, bez szacunku do pracowników i współpracowników!!! Uważajcie na nich!!!
aśkaaa

Re: Budowa domu

Post autor: aśkaaa »

Według mnie warto też sprawdzić jak wygląda kalkulacja robót budowlanych . Faktycznie nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i widziałam, że jest ona bardzo korzystna, więc może jednak to będzie dobry wybór.
fifek

Re: Budowa domu

Post autor: fifek »

Profesjonalne kosztorysowanie robót budowlanych jest niezbędne dla sprawnego i efektywnego prowadzenia projektów budowlanych. Firma kosztorysuj.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie kosztorys budowlany , zapewniając rzetelną ocenę kosztów oraz sporządzenie dokładnych kosztorysów inwestorskich. Ich doświadczeni specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do kompleksowego uwzględnienia wszystkich aspektów związanych z kosztami budowy.
aneeeta

Re: Budowa domu

Post autor: aneeeta »

Moim zdaniem dobrą opcją będzie pompa do studni 4BLOCK od Pedrollo. Sama właśnie planuję ją kupić, ponieważ słyszałam, że jest ona bardzo wytrzymała, starannie wykonana i co ważne też tutaj wybór pomp jest dosyć obszerny
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 520
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Budowa domu

Post autor: faciosetakije »

Artykuł na blogu https://naszdekarz.com.pl/stosowane-cen ... 2024-roku/ poświęcony cenom prac dekarskich w 2024 roku to wartościowe źródło informacji dla każdego inwestora. Zawiera on szczegółowe zestawienie kosztów związanych z różnymi etapami prac dekarskich, od przygotowania podłoża po montaż nowych materiałów. Lektura tego artykułu pozwoli Ci lepiej zrozumieć, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy.
ODPOWIEDZ