Data center

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:03

Data center

Post autor: abstynent »

jestem w trakcie przenoszenia wielu projektów do nowego data center. Wybór padł na https://www.sprintdatacenter.pl/, bo w pierwszej kolejności przekonali mnie ofertą na certyfikat ssl. Okazuje się, że naprawdę mają bardzo ciekawą ofertę na wiele rzeczy.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:45

Re: Data center

Post autor: foxi »

W ostatnich latach dużo się dzieje w tym temacie i wcale się tej sytuacji nie dziwię.Przechowywanie danych w chmurze to wygoda i bezpieczeństwo danych. W Warszawie powstało nowoczesne centrum danych zlokalizowane w sercu miasta, to miejsce, gdzie bezpieczeństwo spotyka wydajność a o nieprzerwane działanie systemów IT dba zespół certyfikowanych inżynierów, którzy kontrolują jakość świadczonych usług 24 godziny na dobę.To tylko kwestia czasu kiedy większość firm przeniesie swoje dane do takich centrów.
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: Data center

Post autor: prefix »

foxi pisze: ↑15 gru 2020, 10:10 W ostatnich latach dużo się dzieje w tym temacie i wcale się tej sytuacji nie dziwię.Przechowywanie danych w chmurze to wygoda i bezpieczeństwo danych.
Masz rację, teraz korzystanie z data center to jest najwygodniejsza opcja bo dane firmy w bezpiecznym miejscu to podstawa.
ODPOWIEDZ