Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Post autor: Aligru »

Cześć, jak w temacie. Ja np. zastanawiam się nad kursem angielskiego w domu, 100% online przez komunikatory. Tutaj mają taką opcję https://youenglish.school . A wy? Co robicie żeby nie zwariować?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Post autor: zenka »

Możesz spróbować , nauka języka zawsze przynosi same pozytywy. Sama zapisałam się jakiś czas temu do https://lincoln.edu.pl/ a teraz mamy zajęcia online. Forma wygodna, jakość ta sama a efekty chyba nawet lepsze, mam więcej motywacji no i czasu w kwarantannie
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Post autor: giny6 »

Oczywiście, że nauka jest ostatnią rzeczą, która przychodzi do głowy podczas kwarantanny. Warto jednak rozprawiać o tym i pomyśleć na przyszłość. Zachęć Twoje dziecko do zdobywania wiedzy i pokaż mu, że można z tego zrobić całkiem niezłą zabawę. Polecam w takim wypadku wypróbowanie książek i ćwiczeń ze strony https://sklep.nowaera.pl/ gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji i pozycji, także dla Ciebie!
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Post autor: gross »

Są pewne wyjątki jeśli chodzi o obostrzenia związane z kwarantanną i tutaj można o tym poczytać https://www.pinesska.pl/styl-zycia/podr ... arantanny/ . Ale generalnie ten czas warto traktować jako urlop. Najlepiej znaleźć sobie jakieś hobby
Miruśś11

Re: Dobrowolna kwarantanna – co robić w domu?

Post autor: Miruśś11 »

W tym roku to już moja chyba piąta albo szósta kwarantanna więc mam w tym spore doświadczenie. Mam obejrzane wszystkie ciekawe seriale na Netflix i kilka filmów. Zazwyczaj moje życie toczy się w bardzo szybkim tempie, a dzięki zamknięciu w domu przymusowo musiałam zwolnic. W końcu miałam czas na przeczytanie książek i na naukę języka włoskiego, co zawsze było moim marzeniem. Wykupiłam sobie kurs on-line. Chociaż już czasami miałam wątpliwości czy to jest mój obowiązek, jeśli też macie takie myśli polecam ten artykuł: https://lexsecure.pl/czy-mozna-odmowic- ... arantannie .
ODPOWIEDZ