Dobry film

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Dobry film

Post autor: garry »

Jeśli chcę obejrzeć dobry film z takiego gatunku jak thriller to oprócz wyjścia do kina jakie mam opcje? Muszę wykupić jakąś usługę VOD czy też macie inne rozwiązania warte uwagi? Ściągane filmy z internetu są kiepskim rozwiązaniem więc to na pewno odpada.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 208
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Dobry film

Post autor: kacper90 »

A ten film oglądałeś https://dobre-filmy.pl/cale-filmy/ip-man-4-2019/ ? Jak dla mnie rewelacja, bardzo przyjemnie się ogląda :) No i plusem jest fakt, że film z lektorem, więc człowiek się nie rozprasza, czytając napisy.
Awatar użytkownika
facio
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:43

Re: Dobry film

Post autor: facio »

Również oglądam na tej stronie i polecam. Mają bardzo duży wybór filmów i seriali, także każdy znajdzie coś dla siebie. Ja teraz oglądam https://dobre-filmy.pl/seriale/work-in- ... 19-online/, możesz sobie zerknąć, bardzo wciągający serial.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Dobry film

Post autor: zając »

Wiecie co, mnie ostatnio zainteresował zwiastunu filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Przyznam szczerze, że podziwiam twórców za odwagę ruszenia w Polsce filmu grozy. Zapewne wszyscy zdają sobie sprawę, że polscy twórcy raczej omijali ten rodzaj gatunku - co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
parasol
Posty: 66
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:47

Re: Dobry film

Post autor: parasol »

Myślę że to będzie dobry film. Lubię horrory i kino grozy. Do tego tez mają być wątki polityczne. Będzie się dużo dziać z tego co widać na zwiastunie.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Dobry film

Post autor: garry »

Rzeczywiście zwiastun dobry i przyciąga uwagę. Myślę że też pójdę zobaczyć. Poza tym maj być sceny rozbierane:)
Awatar użytkownika
helkama
Posty: 122
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:08

Re: Dobry film

Post autor: helkama »

Gąsiewska podobno ma sceny w negliżu. Jest dużo ciekawych wątków. Super film będzie doczekać się nie mogę.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Dobry film

Post autor: pukla123 »

Ja polecam pochylić się nad filmem botoks bez cenzury , jest niesamowity, dający wiele do myslenia. Warto go obejrzec, gwarantuje ze nie bedziecie zalowac
Awatar użytkownika
Majkelik
Posty: 26
Rejestracja: 07 sie 2019, 21:24

Re: Dobry film

Post autor: Majkelik »

Wykupiłem żonie abonament na VOD wraz ze strefom ABO bo uwielbia oglądać filmy . Wczoraj namówiła mnie na oglądanie ZENKA :lol: i przyznam że dobrze sie bawiłem oglądając go . Wart obejrzenia jest
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 81
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Re: Dobry film

Post autor: kasiunia »

Trzeba przyznać ,że mamy teraz trochę więcej czasu wolnego z uwagi na pandemię i mogliśmy ten czas poświęcić na przykład na odnowienie i pogłębienie relacji rodzinnych. Wieczorami natomiast mieliśmy więcej czasu na uzupełnienie braków w oglądaniu filmów. Myślę sobie dobrze że jest coś takiego jak platformy streamingowe typu netflix czy vod bo możemy w dowolnej chwili oglądać to co nam się podoba.Słyszałam też ,że platformy te mają być obciążone nowym podatkiem. To pewnie zostanie przerzucone na klientów ... co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Dobry film

Post autor: Eliza111 »

jeśli szukacie strony gdzie możecie oglądać za darmo filmy i seriale to polecam zalukaj za darmo wybór jest duży. Bardzo fajne filmy polski i zagraniczne i nie stare ale nowe takie które niedawno były w konie. Polecam.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:41

Re: Dobry film

Post autor: Marek22 »

Ja jestem kinomaniakiem i staram się oglądać nowości na bieżąco. Z racji tego, że kina były pozamykane przerzuciłem się na platformy takie jak Netflix czy Ipla. Tutaj mogę legalnie oglądać filmy. Kumpel ma zajawkę na te wszystkie polskie seriale kryminalne i polecił mi abym zobaczył sobie serial Gliniarze, znalazłem go na https://www.ipla.tv/wideo/serial/Gliniarze/5009534 i powiem szczerze nawet spoko. Wy też czasem oglądacie te programy?

dodaj strone w google
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Dobry film

Post autor: zając »

Lubię oglądać komedie sensacyjne? Jeśli tak, to gdzie zazwyczaj szukacie takich filmów? Ja ostatnio odkryłam stronę https://multifilmy.pl/filmy/aniolki-charliego-2019/ i przepadłam. Jest tam tyle różnych tytułów, że nie wiadomo na co się zdecydować.
Awatar użytkownika
majkelina
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:02

Re: Dobry film

Post autor: majkelina »

a lubicie festiwale filmowe? od 7 do 13 wrzesnia bedzoe trwał Millennium Docs Against Gravity :) ja juz nie moge sie doczekac, odliczam dni. Jak patrzylam na rozpiske filmow w Lublinie jakie maja grac to zapowiada sie mega ciekawie
KaśkaP

Re: Dobry film

Post autor: KaśkaP »

Niestety nie wszędzie mamy jeszcze dobry internet - ja np mam spory problem ze stabilnym połączeniem także nie da się nic obejrzeć jak dwie osoby korzystają z internetu. Według mnie lepiej zainwestować w dobry odbiornik i telewizor - także można oglądać dobre filmy i seriale w spokoju. Zastanawiam się właśnie nad taką anteną naziemną https://www.telmor.pl/Katalog-produktow/Anteny-naziemne typu DVB-T od Telmor. Myślę że to będzie rozwiązaniem moich problemów jak i domowników.
ładam

Re: Dobry film

Post autor: ładam »

Dobry film? Ciężko wybrać jeden konkretny! Zauważyłem, że ostatnio wychodzi coraz więcej coraz to lepszych produkcji. Dlatego moim zdaniem lepiej jest polecić kilka ciekawych ;)

Pętla cały film
Mulan 2020 cały film
Narodziny Gwiazdy online pl
After 2 online
upvod.pl - ć

Re: Dobry film

Post autor: upvod.pl - ć »

Wystarczy wejść na upvod.pl i na pewno coś dobrego znajdziesz ;) Wystarczy wejść na upVOD.pl, wybrać produkcję, która nas interesuje a następnie sprawdzić wszystkie jej legalne źródła.

Jeżeli szukasz czegoś luźnego to możesz zobaczyć Planetę Singli 2 online.
Łopek

Re: Dobry film

Post autor: Łopek »

Jeśli szukasz naprawdę dobrej jakości telewizorów to w mojej opinii zdecydowanie warto także zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Manta na którego również sami postawiliśmy jeżeli chodzi o wybór sprzętu do naszego domu. Ceny są naprawdę dobre, jakość obrazu 4K, system SmartTV oraz wysoka klasą wykonania i czystość dźwięku. Mega opcja w rozsądnym budżecie, myślę że nie pożałujecie!
Wróbel

Re: Dobry film

Post autor: Wróbel »

Jeśli chcesz oglądać fajne filmy i chcesz być szybsza od innych z premierami to wykup https://premium.ihuh.pl/pl/wszystkie-pr ... 17.99.html . Fajna sprawa ponieważ te filmy co ciebie oglądają możesz oglądać w każdej chwili nie tylko na telewizorze ale również na telefonie, tablecie czy konsoli.
ODPOWIEDZ