Dobry kierunek studiów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Dobry kierunek studiów

Post autor: snakee »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
bobi
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2019, 16:29

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: bobi »

myślę, że odpowiedz na to pytanie nie jest prosta, dla każdego inny kierunek studiów będzie tym najlepszym :) ja np zrezygnowałem z ekonomii na rzecz fizjoterapii na Mazowieckiej Uczelni Medycznej i to był świetny wybór :) Wysoki poziom nauczania, doświadczeni wykładowcy, niewygórowane czesne.
Awatar użytkownika
fifika
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:02

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: fifika »

ooo bobi to witaj w klubie ja też studiuje na MUM-ie z tym, że wybrałam położnictwo http://mum.edu.pl/studia/studia-licencj ... loznictwo/. Dogodna lokalizacja, ciekawe zajęcia, dobrze zaopatrzone zaplecze dydaktyczne, duża ilość praktyk. Moim zdaniem to jedna z lepszych uczelni nie tylko w Warszawie ale i w kraju.
Awatar użytkownika
julajula
Posty: 31
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:42

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: julajula »

Ostatnio zastanawiałam się, jaki kierunek studiów wybrać aby później znaleźć dobrą prace. Na http://amv.com.pl/ znalazłam fajny wpis, w którym są podane najbardziej przyszłościowe kierunki. Warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Maks78 »

Witam,jestesmy prywatnym uniwersystetem i co roku organizujemy konferencja zachecaja do nauki u nas. Co sądzicie o tym https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjna/ ? Czy spotkanie zorganizowane w takim miejscu mogloby dac lepsze fekty,jak sadzicie?
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: pardons »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat http://victorialublin.pl/
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: macho »

Moim zdaniem każdy kierunek studiów jest dobry. Wszystko zależy od zainteresowań osoby, która go wybiera. Każdy może być dochodowy, jeśli odpowiednio pokierujesz swoją drogą zawodową. Siostra zapisała się teraz na zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze edukacyjnym https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... okrewnych/. Zamierza w przyszłości zostać dyrektorką placówki, w której pracuje.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Muminek »

Na rynku brakuje wielu dobrych grafików komputerowych. Dlatego myślę że warto iść w tą stronę - zresztą to bardzo przyjemna praca. Taki digital painting to przyszłość - także warto się najpierw odpowiednio przygotować do takich studiów za pośrednictwem dobrego szkolenia - a takie oferuje w Krakowie pracownia artystyczna Domin. Tutaj można się zapisywać już od 15 roku życia na zajęcia.
Awatar użytkownika
marian489
Posty: 48
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:56

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: marian489 »

Czy to prawda że teraz zarobki it w polsce sa bardzo dobre i warto w to iść?
Prośka

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Prośka »

"Dla mnie ciekawe są te studia: https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,wk14.html. Wybrałem zarządzanie w logistyce bo z tą branżą wiążę przyszłość. Nie ma wielu uczelni gdzie można to studiować więc jest szansa na dobrą pracę w branży TSL "
Sandrą66

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Sandrą66 »

Dobrze, że trafiłam na ten post, ponieważ zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów. Nie wiem czy warto wybrać studia licencjackie pedagogika czy lepiej dziennikarstwo. Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu oferuje takie kierunki https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia-licencjackie/
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: taper »

Mam już skończone studia ale zastanawiam się cały czas nad jakimiś studiami podyplomowymi. Na http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe znalazłem dobrą ofertę, na wydziale zarządzania na pewno. Mam kilka kierunków na myśli. W tych czasach im więcej wiedzy zdobędziemy tym lepiej wyglądamy w oczach pracodawcy. Możemy liczyć na lepsze zatrudnienie. Lepiej płatne oczywiście.
lućka

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: lućka »

A ja tam planuje wybrać się na studia administracyjne do AEH w Warszawie. Sporo poleceń widziałam odnośnie tej uczelni, że jest bardzo dobra. Że można tam dobrze się wyuczyć do danego zawodu. Także myślę, że będzie tam naprawdę super.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Iwona »

Bez względu na to, na jaki kierunek studiów się zdecydujecie, warto zadbać również o swoją znajomość języka angielskiego. Szkoła Językowa ProfiLingua, jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski organizuje takie profesjonalne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: wujbrzozowski »

Dobry kierunek studiów pomoże dobrze wybrać nam LO z prawdziwego zdarzenia. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to szkoła w Stolicy po której uczniowie najczęściej wybierają bardzo ciekawe kierunki studiów. Szkoła bardzo dobrze przygotowuje zarówno do kierunków humanistycznych jak i ścisłych, w obecnych czasach studia i studia podyplomowe są bardzo ważnym etapem nauki. Bez dobrego liceum takiego jak to, nie da się jednak dobrze do nich przygotować.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: mczay »

Poza dobraniem odpowiedniego kierunku studiów równie ważne jest to, aby wybrać dobrą uczelnie. Najlepiej chyba zapowiadają się uczelnie Warszawa, więc to tutaj polecam przejrzeć oferty. Szczególnie dobrze zapowiada się ta: https://www.uth.edu.pl/ gdzie panuje wysoki poziom nauczania a wybór kierunków jest spory.
studiaę13

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: studiaę13 »

https://www.cb.szczecin.pl to extra strona gdzie możesz sprawdzić czy dostaniesz się na uczelnie angielskie! Możesz aplikować na te uczelnie dzięki tej stornie. Dz. Zobacz sobie na ofertę jakie studia są dostępne i na które możesz aplikować ięki tej stronie możesz poznać innych aplikantów na ten sam kierunek. Wystarczy założyć konto.
Hania

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Hania »

Razem z przyjaciółką skończyłyśmy ten sam kierunek studiów podyplomowych. Ona robiła je stacjonarnie, ja online. Ja skupiłam się na nauce, słuchaniu wykładów, wyciąganiu z lekcji jak najwięcej. Ona z kolei dostawała do napisania referaty, tabelki do wypełnienia, przepisywanie definicji z podręcznika kilkanaście razy. Mam wrażenie, że mimo tego co słyszałam o studiach podyplomowych online ich poziom jest wyższy niż stacjonarnie, przynajmniej tam gdzie ja je kończyłam (Wyższa szkoła biznesu) Polecam również dowiedzieć się jak dofinansować studia podyplomowe l bo taka opcja oczywiście istnieje : )
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Dobry kierunek studiów

Post autor: Maks78 »

Witajcie.
Ogólnie interesują mnie studnia na uczelni: https://www.ssw-sopot.pl/warunki-rekrut ... o-stopnia/.
Znalazłem na ich stronie sporo informacji na temat tego jak wygląda rekrutacja pierwszego stopnia oraz jakie są jej warunki. I jestem trochę zestresowany tym wszystkim.
Czy ktoś z was może mi poradzić jak przejść taką rekrutację bez stresu? Boję się, że to może wszystko zepsuć.
Chętnie poznam wasze opinie na temat tej uczelni.
Pozdrawiam serdecznie. :lol:
ODPOWIEDZ