Dodatkowy zastrzyk gotówki

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bolelut1977
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 11:20

Dodatkowy zastrzyk gotówki

Post autor: Bolelut1977 »

Siemka. Powiedzcie mi, jak radzicie sobie w sytuacji, kiedy potrzebny jest wam dodatkowy zastrzyk gotówki, a nie posiadacie żadnych oszczędności? Ja w takich przypadkach decyduję się na pożyczki bez baz Ostrołęka, bo wiem, gdzie taką pożyczkę otrzymam szybko i na wygodnych dla mnie warunkach. Braliście pod uwagę taką możliwość czy macie inne sposoby?
deszuła

Re: Dodatkowy zastrzyk gotówki

Post autor: deszuła »

W sumie każdy może potrzebować finansowania w każdym momencie. I wydaje mi się, że nie ma to jak szukanie odpowiedniej pomocy. Ogólnie czytałam na stronie https://mindly.pl/artykuly,ac279/doradc ... laca,12435 , że często wybiera się pośredników. Czy się z tym zgodzicie? Macie podobne doświadczenia ogólnie?
słowo

Re: Dodatkowy zastrzyk gotówki

Post autor: słowo »

Różnie to z tym jest, ale warto na pewno wiedzieć, że jeśli nam brakuje pieniędzy, kredyt nie jest złym pomysłem. Należy jednak powiedzieć, że często po prostu problemem jest to, że po bank zmienia opłaty. Poczytajcie o tym https://biurokredytowe.warszawa.pl/aktu ... e-wzrosna/ .
Marta92444

Re: Dodatkowy zastrzyk gotówki

Post autor: Marta92444 »

Jeśli szukasz wsparcia w temacie zdobycia kredytu, to wbijaj tu: https://plcg.pl/ - trudno o lepszych fachowców. Ogarnęli mi kredyt gotówkowy w oka mgnieniu. Wszelkie formalności po ich stronie. Mój udział w całym procesie ograniczony do absolutnego minimum. Polecam z czystym sumieniem.
ODPOWIEDZ