Drukarka Epson

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Drukarka Epson

Post autor: RafaelH »

Cześć ;) Słuchajcie, mam takie pytanie, otóz stoję przed dylematem, jaką drukarkę wybrać. Trafiłem na drukarkę z Epsona, tzn czytam sobie jej specyfikacje nie ukrywam, że bardzo mi się podoba to, ze jest oszczędna p prostu jeśli chodzi o zużywanie tuszu. Powiedzcie mi czy ma ktoś może ta drukarke ? jesli tak to prosze jeszcze o jakies informacje ;) Będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Maite33
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:34

Re: Drukarka Epson

Post autor: Maite33 »

Ojj Wiesz co, ja mam ta drukarkę z Epsona. ;) Wiesz, modeli tutaj jest generalnie cała masa. No nie wiem co byś chciał. Ja np mam Eco tank 4160 już od dłuższego czasu. Jak coś to pytaj ;)
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Drukarka Epson

Post autor: RafaelH »

Maite33 pisze: ↑07 gru 2019, 21:37 Ojj Wiesz co, ja mam ta drukarkę z Epsona. ;) Wiesz, modeli tutaj jest generalnie cała masa. No nie wiem co byś chciał. Ja np mam Eco tank 4160 już od dłuższego czasu. Jak coś to pytaj ;)
Hej, dzięki za odzew ;) Własnie patrze teraz na tą drukarke o której wspominasz. A ona ma w sobie wszystkie 3 urządzenia w 1. A jak wygląda z oszczędnością ? Widzę, ze jest tutaj coś takiego jak drukowanie bez kartridży. O co chodzi ?
Awatar użytkownika
Maite33
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:34

Re: Drukarka Epson

Post autor: Maite33 »

Cześć ;) Wiesz co, sprawa wygląda tak, że po prostu to bez tej kartridży to to chodzi o to, że urządzenie wykorzystuje pojemniki na atrament o dużej pojemności, Wtedy własnie nie ma konieczno ści korzystania z kartridży.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Drukarka Epson

Post autor: Eliza111 »

Orientuje się ktoś co to drukarka etykiet? Widziałam sklep internetowy gdzie można zakupić taki właśnie sprzęt. Zobaczcie na https://www.adva-tech.eu/ to sklep internetowy gdzie można zakupić drukarki etykiet firmy Brady które dostarczane są wprost od producenta. Zajrzyjcie na stronę wydaje mi się że to naprawdę super oferta.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Drukarka Epson

Post autor: tenzly »

Stawiałbym raczej własnie na te bardziej znane, porządne firmy jeżeli chodzi o marki drukarek. Na pewno tak łatwiej będzie o tusze, części zamienne, serwis. Możecie także pomyśleć o innych drukarkach do waszych firm, np. takich proponowanych przez supportart.pl. W tej firmie znajdziecie między innymi drukarki sublimacyjne, stworzycie z nimi specjalne nadruki na kubki, etui na telefon i wiele innych produktów.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Drukarka Epson

Post autor: kristi78 »

Chyba taka drukarka będzie ok, sama nie wiem... Natomiast słyszałam, że jak chodzi o tonery to najlepiej kupować tutaj https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-116.html . Raz, że mają ogromny wybór w danych modelach. A dwa, to korzystne też ceny. Także na pewno opłaca się tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Drukarka Epson

Post autor: Tymon »

Zakupem drukarki również jestem zainteresowany. Z tym, że chodzi mi o takie sprzęt do drukowania w technologii 3D. Dobrze, żeby urządzenie miało duży obszar roboczy. Do wyboru są różne. Osobiście najbardziej by mi odpowiadała drukarka 3D z systemem U-ME , może ktoś na takiej miał okazję pracować. Dzięki temu urządzeniu wydruki będą powtarzalne niezależnie od wybranego materiału. To jest akurat bardzo ważne. Z resztą inne funkcje jak sobie sprawdzicie też robią wrażenie. To już jest takie solidne i nowoczesne urządzenie dobrej firmy.
ODPOWIEDZ