Drukarka Epson

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 30
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:15

Drukarka Epson

Post autor: anulka30 »

Jaka według was drukarka epson sprawdzi się w druku? Mam ale taki stary model i chciałabym coś modnego i praktycznego z nowoczesnych modeli, co polecicie?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Drukarka Epson

Post autor: zenka »

Epson model L3156 może Ci się spodobać. Fajna drukarka EcoTank , łatwa w użyciu i kompaktowa, Wi-Fi i Wi-Fi Direct. Jak dla nas rewelacja. Cena spora, ale jakość i wygoda druku na wysokim poziomie. Warta jak dla mnie uwagi.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 30
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:15

Re: Drukarka Epson

Post autor: anulka30 »

Hmm, no cena trochę spora, ale może masz rację była by wygodna. A jakość jednak wydruku jest ważna. Musze ją sprawdzić, może bierze w promocyjnej ofercie udział, to jeszcze bym jakiś zwrot otrzymała w drobnej kwocie?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Drukarka Epson

Post autor: zenka »

Masz racę warto wziąć udział w tej promocyjnej ofercie, bo jest bardzo fajna. Ja sama jakiś czas temu brałam udział i jednak jest to zawsze pozytywna propozycja dla kupującego. Epson wiele takich akcji ma lub wydłużona gwarancja.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 30
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:15

Re: Drukarka Epson

Post autor: anulka30 »

Czyli dobrze wiedzieć, że działają te promocyjne oferty, bo jednak różnie to bywa tak naprawdę z różnymi promocjami. Nie raz czegoś się nie doczyta i wtedy jest najgorzej. Oglądałam już u w sklepie modele różne i już jestem chyba zdecydowana.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 30
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:15

Re: Drukarka Epson

Post autor: anulka30 »

:)
ODPOWIEDZ