Działania proekologiczne w firmie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Lubogost-84
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 22:27

Działania proekologiczne w firmie

Post autor: Lubogost-84 »

Witam serdecznie. Jakie działania proekologiczne są podejmowane w waszych firmach? Moim zdaniem każda firma, której nieobca jest ochrona środowiska, powinna wdrożyć certyfikat ISO 14001. Tego typu działania są w obecnych czasach priorytetem i nic w tym dziwnego, skoro dbanie o środowisko to coś, o czym każdy z nas powinien pamiętać. Dajcie znać, jakie wy macie zdanie na ten temat.
Pęd

Re: Działania proekologiczne w firmie

Post autor: Pęd »

Ja ostatnio znalazłem firmę https://www.ekomeritum.pl , która zajmuje się wykonywaniem wniosków o pozwolenia, jeżeli chodzi o: wodę i ścieki, gospodarkę odpadami i emisję gazów i pyłów do powietrza. Poza tym wykonują również audyty ekologiczne, badania, pomiary, sprawozdania oraz szkolenia. Jak dla mnie świetna opcja
Łukasz Frol

Re: Działania proekologiczne w firmie

Post autor: Łukasz Frol »

https://biooperat.pl/ oni wykonują różnego rodzaju raporty środowiskowe, które oczywiście mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania obiektów, przygotowanych inwestycji itd. To ważne, żeby właśnie z takimi firmami podejmować współpracę, bo dzięki temu na pewno nie będzie negatywnego wpływu na środowisko
Sandruś1

Re: Działania proekologiczne w firmie

Post autor: Sandruś1 »

U nas dla wioś Warszawa ostatnio robiła szkolenie https://www.zdpwa.com.pl/szkolenie-dla- ... szawa.html dowiedzieliśmy się bardzo dużo i stwierdzam, że takie szkolenia są jak najbardziej potrzebne. Powinniśmy korzystać z tego typu zajęć. Są fachowcy, którzy wszystko nam wytłumaczą :) Kto jak nie my o to wszystko zadbamy.
Bąk_54

Re: Działania proekologiczne w firmie

Post autor: Bąk_54 »

Prowadzę biznes związany z organizacją przeróżnych imprez okolicznościowych typu urodziny, chrzciny czy komunię oraz imprezy pracownicze. Dodatkowo zajmujmy się organizacją eventów sportowych, ale zastanawiam się nad rozwojem firmy. Myślę nad wprowadzeniem do oferty organizację wesel, wiem, że jest to dość trudna i wymagająca dziedzina, ale wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest na to spore zainteresowanie. Nie wiem tylko, czy warto zainwestować w rozwój pracowników i wysłać ich na kurs Wedding Planner – kurs konsultanta ślubnego i organizatora wesel w firmie: https://emtg.pl/ , czy jednak lepiej zatrudnić nowego pracownika z doświadczeniem.
ODPOWIEDZ