Elektroniczny obieg dokumentów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
jegoEGO
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:40

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: jegoEGO »

Ostatnio miałem kontrolę z Urzędu Skarbowego i nie potrafiłem znaleźć jednej ważnej faktury. Nałożono na mnie karę, którą oczywiście zapłaciłem i jak to mówią „mądry Polak po szkodzie”. Postanowiłem poszukać lepszej formy przechowywania dokumentów w firmie i trafiłem na to: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Szkoda, że nie miałem tego wcześniej, ominęła by mnie kara. Ważne, że obecnie moja firma jest bezpieczna.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Przykro mi słyszeć o takich historiach. Kiedyś miałam starz w urzędzie skarbowym i mam nie odparte wrażenie że program do elektronicznego obiegu dokumentów tam również by się przydał. Ile to razy byłam światkiem poszukiwań ważnego dokumentu. No nic przez świadomość takich sytuacji w firmie mojego taty korzystają z https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ . Powiem że Tata sobie nawet chwali ten system.
małgośka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: małgośka »

By nie pogubić się w fakturach warto postawić na oprogramowanie jakim jest https://morganizerfinansow.pl/ . Bardzo ułatwiło mi załatwianie spraw, już się nie obawiam, że czegoś mogę zapomnieć. Wszystko mam w jednej aplikacji, więc jest to dla mnie ekstra sprawa
Awatar użytkownika
taper
Posty: 254
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: taper »

W dzisiejszych czasach można wszystkie dokumenty przesyłać elektronicznie, wystawiać faktury z pomocą programów czy jednolity plik kontrolny. Warto zainstalować JPK INSIGHT to aplikacja służąca do weryfikowania i kontroli rozliczeń VAT, potrafi wyłapać błędy merytoryczne.
ODPOWIEDZ