Firma Lemarpol - opinie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Firma Lemarpol - opinie

Post autor: Husi »

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat firmy Lemarpol, macie może jakieś doświadczenia w zakresie serwisów oraz oferty wózków widłowych i opcji wynajmu?
Z góry dzięki za wskazówki!
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Firma Lemarpol - opinie

Post autor: Selleck »

Ja mam tylko i wyłącznie pozytywne zdanie na ich temat, stawiają na wysoką jakość obsługi, prowadzenia serwisów oraz działu sprzedaży. W ofercie można znaleźć tylko wysokiej jakości propozycje od sprawdzonych producentów w niezłych warunkach. Jestem pozytywnie zaskoczony i już ponad rok stawiamy wyłącznie na nich :)
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Firma Lemarpol - opinie

Post autor: AlekMisz »

Podzielam pozytywne spostrzeżenia odnośnie Lemarpol i uważam, że jako firma do współpracy od strony zakupu, wynajmu, czy serwisów jak najbardziej zasługuje na uwagę. Można liczyć na rzetelne podejście od początku oraz konkurencyjne ceny i najwyższą jakość.
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Firma Lemarpol - opinie

Post autor: DamianRoz »

Podzielam opinie poprzedników i również uważam, że firma Lemarpol to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, pełnym profesjonalizmem i do tego bardzo dobrymi cenami oraz przygotowaną ofertą. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu, a praca w końcu ruszy z kopyta!
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Firma Lemarpol - opinie

Post autor: Husi »

Ogromne dzięki za wszystkie z podpowiedzi! Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z oferty jaką nam zaoferują i w razie jakichkolwiek wątpliwości postaramy się dać znać, jednak oby ich nie było :)
ODPOWIEDZ