firma rozwiązania

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
dośka

firma rozwiązania

Post autor: dośka »

Potrzebuję firmy która robi różne oprogramowania dla firm i potrafi udzielić rad jakie rozwiązania dla nas będą korzystne. No i nie wydam milionów :) Ale bardzo oszczędzać też nie chcę ma być po prostu dobrze zrobione. Macie może takie firmy kogoś możecie polecić. Jestem ze śląska ale lokalizacja może być dalsza.

tirówki przy drogach zdjęcia
Ryś

Re: firma rozwiązania

Post autor: Ryś »

Jeśli chodzi o naprawde dobre oprogramowania biznesowe, to polecam skontaktować się z firmą https://wins.pl/ Wiem, że działają w tej branży z ogromnym zaangażowaniem i mają spory bagaż doświadczeń. W ofercie mają również doradztwo w zakresie księgowości czy podatków, a to może się przydać na każdym etapie prowadzenia firmy. Myślę, że będziesz zadowolona ze współpracy.
Bączek

Re: firma rozwiązania

Post autor: Bączek »

Działacie w obszarze programowania? Macie doświadczenie w tworzeniu aplikacji? Trafiłem na artykuł https://www.elpassion.com/blog/4-ideas- ... till-needs . To świetne pomysły na aplikacje medyczne, które są bardzo potrzebne. Może właśnie Wy staniecie się ich twórcami?
Świerk

Re: firma rozwiązania

Post autor: Świerk »

Na dobrą sprawę przede wszystkim przy prowadzeniu biznesu liczy się również niezbędna wiedza, aby tą firmę prowadzić właściwie. Ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest to co napisano w artykule https://taxology.co/pl/co-to-jest-numer ... o-uzyskac/ i faktycznie sam numer EORI jest istotny gdy myślimy o handlu międzynarodowym.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: firma rozwiązania

Post autor: faciosetakije »

Sama prowadzę własną firmę i ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie certyfikacji pewnych wyrobów. Koleżanka doradziła mi, że bardzo duże doświadczenie w tej branży ma firma predom.com.pl i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie opinie.
ODPOWIEDZ