firma rozwiązania

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
dośka

firma rozwiązania

Post autor: dośka »

Potrzebuję firmy która robi różne oprogramowania dla firm i potrafi udzielić rad jakie rozwiązania dla nas będą korzystne. No i nie wydam milionów :) Ale bardzo oszczędzać też nie chcę ma być po prostu dobrze zrobione. Macie może takie firmy kogoś możecie polecić. Jestem ze śląska ale lokalizacja może być dalsza.
Ryś

Re: firma rozwiązania

Post autor: Ryś »

Jeśli chodzi o naprawde dobre oprogramowania biznesowe, to polecam skontaktować się z firmą https://wins.pl/ Wiem, że działają w tej branży z ogromnym zaangażowaniem i mają spory bagaż doświadczeń. W ofercie mają również doradztwo w zakresie księgowości czy podatków, a to może się przydać na każdym etapie prowadzenia firmy. Myślę, że będziesz zadowolona ze współpracy.
Bączek

Re: firma rozwiązania

Post autor: Bączek »

Działacie w obszarze programowania? Macie doświadczenie w tworzeniu aplikacji? Trafiłem na artykuł https://www.elpassion.com/blog/4-ideas- ... till-needs . To świetne pomysły na aplikacje medyczne, które są bardzo potrzebne. Może właśnie Wy staniecie się ich twórcami?
Świerk

Re: firma rozwiązania

Post autor: Świerk »

Na dobrą sprawę przede wszystkim przy prowadzeniu biznesu liczy się również niezbędna wiedza, aby tą firmę prowadzić właściwie. Ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest to co napisano w artykule https://taxology.co/pl/co-to-jest-numer ... o-uzyskac/ i faktycznie sam numer EORI jest istotny gdy myślimy o handlu międzynarodowym.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 420
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: firma rozwiązania

Post autor: faciosetakije »

Sama prowadzę własną firmę i ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie certyfikacji pewnych wyrobów. Koleżanka doradziła mi, że bardzo duże doświadczenie w tej branży ma firma predom.com.pl i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie opinie.
ODPOWIEDZ