Firma transportowa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Chrupkaa
Posty: 38
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:05

Firma transportowa

Post autor: Chrupkaa »

Dzień dobry. Potrzebuję zorganizować transport dużego gabarytowo towaru do Chin na przyszły piątek. Chcę skorzystać z firmy transportowej http://rras.pl/#uslugi . Czy ktoś ma jakieś opinie na ich temat? Każda informacja ma dla mnie znaczenie.
Awatar użytkownika
Franciszka909
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:11

Re: Firma transportowa

Post autor: Franciszka909 »

Chrupkaa pisze: ↑25 sty 2019, 14:18 Dzień dobry. Potrzebuję zorganizować transport dużego gabarytowo towaru do Chin na przyszły piątek. Chcę skorzystać z firmy transportowej http://rras.pl/#uslugi . Czy ktoś ma jakieś opinie na ich temat? Każda informacja ma dla mnie znaczenie.
Mój znajomy korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. RRAS dostarczył wszystko terminowo i bezpiecznie. Dodatkowo zadbał o całe zaplecze logistyczne, więc mój kolega nie musiał praktycznie nic planować. Wtedy chyba też dostarczał towar gdzieś w Azji.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:58

Re: Firma transportowa

Post autor: Delicja »

Słyszałam, że firma RRAS specjalizuje się w transportowaniu towarów do Chin. Zresztą piszą o tym w swojej ofercie: http://rras.pl/#uslugi .
Awatar użytkownika
kasiek
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:07

Re: Firma transportowa

Post autor: kasiek »

Sporo na temat firm transportowych mozesz dowiedzieć się z artykułów dostępnych na https://www.tona.com.pl/ Myślę, ze warto się z nimi zapoznać przed wyborem firmy transportowej. Sama często tam zaglądam i czytam artykuły na bieżąco.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Firma transportowa

Post autor: Iwona »

A czy korzystacie w Waszych firmach transportowych z palet drewnianych? Czy dbacie o to, aby spełniały one wszystkie standardy? Na stronie https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... lniac.html możecie sobie poczytać o takich wymaganiach w stosunku do palet transportowych, polecam ;)
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Firma transportowa

Post autor: Maks78 »

Posiadacze własnych biznesów wiedzą, że tu inwestycje nigdy się nie kończą. Mój mąż ma firmę transportową. Zajmuje się przewozem osób. Jego ostatnia inwestycja to montaż nowoczesnych osuszaczy do klimatyzacji od https://www.eberspaecher.pl/produkty/kl ... ujacy.html .Nasze autobusy, ich pasażerowie oraz nasi kierowcy zasługują na wszystko co najlepsze.
Awatar użytkownika
Vito
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:31

Re: Firma transportowa

Post autor: Vito »

W Krakowie lub okolicach jedną z najlepszych, najbardziej rzetelnych firm jest ComfortClass, korzystam z ich usług od lat, a mają ich sporo, od wynajęcia samochodu z kierowcą, poprzez busy, do autokarów. Fajne jest to, że na ich stronie http://comfortclass.pl/oferta/wycena/ można od razu zrobić sobie wstępną wycenę i będzie wiadomo, jak wyjdzie nas to cenowo :)
Awatar użytkownika
franko
Posty: 17
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:49

Re: Firma transportowa

Post autor: franko »

W przypadku wielkogabarytowych wysyłek radzę zadbać na własną rękę o załadunek towaru i jego zabezpieczenie. Firmy transportowe pracują baaaardzo różnie - swoje juz wiem, bo pracuje w magazynie ponad 15 lat. Najlepiej dostosować wysyłkę, rodzaj surowca i jego wagę do zamawianych na stałe opakowań. Tutaj maja https://pakobud.com.pl/ i kartonowe i skrzynie i dobrej jakości palety. Towar musi być odpowiednio zabezpieczony zwłaszcza wtedy gdy jest wysyłany eksportowo
ODPOWIEDZ