Godne polecania biura rachunkowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
rufus
Posty: 71
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:49

Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: rufus »

Jestem w trakcie zakładania działalności gospodarczej. Pracuję na etacie, a DG traktuję jako formę rozliczania dodatkowych zleceń freelancerskich. Zdecydowanie brakuje mi więc czasu, żeby samodzielnie prowadzić swoją księgowość. I tu pytanie do Was - czy z własnego doświadczenia możecie polecić jakieś biuro rachunkowe? Wysłałem póki co zapytanie do http://panex.com.pl/ , a przyda mi się kilka innych kontaktów. Każdy sprawdzę. Pomożecie?
Awatar użytkownika
partell
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:09

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: partell »

Ja polecam biuro rachunkowe https://www.masterbill.com.pl/oferta/ks ... c-mikolow/ głównie dlatego, że prowadzą bardzo dobrze i płynnie księgowość za dobrą cenę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: mczay »

A jakie biuro rachunkowe w Katowicach polecacie?
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: taper »

Jeśli chodzi o sprawdzone biuro rachunkowe Katowice to polecam to https://ask-finance.pl/ . Mają główną siedzibę w tym mieście i na Śląsku mogą się pochwalić zasłużoną czołową pozycją spośród biur rachunkowych. Od 2010 roku specjalizują się w świadczeniu usług księgowych. W zespole pracuje obecnie 26 osób, obsługują ponad 150 podmiotów z różnych branż. Współpracują z doradcą podatkowym, kancelarią prawną oraz syndykiem, swoim klientom zapewniają naprawdę kompleksowe usługi. Prowadzą także sprawozdawczość w języku angielskim i niemieckim. Wyróżnia ich duża wiedza i profesjonalizm w każdym działaniu.
Awatar użytkownika
patteren
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 10:20

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: patteren »

mczay pisze: ↑27 maja 2020, 20:11 A jakie biuro rachunkowe w Katowicach polecacie?
Co prawda nie w Katowicach, ale też ze Śląska mogę polecić biuro rachunkowe https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc-tychy/ zarówno w mojej firmie jak i firmie mojego brata zajmują się księgowością i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm połączony z dobrą ceną za usługi.
Awatar użytkownika
marian489
Posty: 48
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:56

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: marian489 »

Ja prowadzę sam, czego nie wiem szukam tutaj https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/jak ... rachunkowe. Przyznam, że szkoda mi kasy na księgową a nie mam tego aż tak wiele.
aguś

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: aguś »

Na pewno to biuro https://techtax.pl/cennik/uslugi-ksiegowe/ jest godne polecenia. Pracują tam bowiem specjaliści, którzy znają się na tym co robią. Mają doświadczenie i przede wszystkim śledzą zmiany w przepisach, a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że wszystkie wasze dokumenty będą sporządzone prawidłowo i nie zapłacicie kary.
Miś88

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Miś88 »

W dzisiejszych czasach biuro wcale nie musi znajdować się za rogiem. Internet całkowicie przeorientował spojrzenie na te firmy.Uważam ,że warto podpisać umowę z biurem, które najwięcej ci zaoferuje w ramach podpisanej umowy. Może to bYć dodatkowo np. obsługa prawna, czy informatyczna - różne są zachęty. Oczywiście ważne też by w ramach umowy wysyłany był do US jednolity plik kontrolny w skrócie JPK.
Jacula123Ą

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Jacula123Ą »

Również uważam, że jeśli rozglądamy się za biurem rachunkowym, to w dzisiejszych czasach nasze opcje są prawie nieograniczone dzięki wielu internetowym biurom. Polecam wam serdecznie zapoznać się z ofertą biura https://techtax.pl. Dzieki internetowej formie wspolpracuja z firmami z calej Polski.
kaśkag

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: kaśkag »

To tak jak to biuro http://biurorachunkowe-sastax.pl/ - pełen profesjonalizm już od samego początku tj. umowa cywilno-prawna i w razie potrzeby maja kontakt ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, postepowań administracyjnych i sądowych. Pliki jpk, księgowość, kadry i płace - potrafią szybko i poprawnie poprowadzić każda firmę
LodziaŚ

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: LodziaŚ »

Moja koleżanka w zeszłym roku poleciła mi to biuro https://www.akro.waw.pl/oferta z Warszawy bo byłam własnie podczas przeprowadzki do Warszawy i potrzebowałam podjąć współpracę z nowym biurem. Nie zwiodłam się i zostałam w tym biurze na stałe i jestem bardzo zadowolona.
Violuś

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Violuś »

Dobrych biu rachunkowych jest na prawdę wiele ale są i takie , które nie nadążają nad zmianą przepisów - a zmian jest bardzo dużo. Pomoc biura rachunkowego jest bardzo duża. Czy wiecie co to jest plik jpk ? , no właśnie , teraz już wiem ale jak powstał obowiązek jego wysyłania to był mały popłoch .Moje biuro rachunkowe uchroniło mnie od niepotrzebnych stresów.
żabola

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: żabola »

W zasadzie to ja tak sprawdzam i sprawdzam różne godne polecenia miejsca i wydaje mi się, że naprawdę warto zastanowić się na ten temat, co i jak zrobić, żeby jednak nie mieć potem problemów z księgowaniami. I ja wstępnie mam na oku takie www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe czeladź. Można powiedzieć, że chcę mu zaufać w pełni.
michałjakto

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: michałjakto »

Początkowo sam sobie radziłem z księgowością w firmie, ale zauważyłem, że coraz mniej czasu poświęcam na rozwój samej działalności, dlatego zdecydowałem się odciążyć i wszelkie zadania związane z finansami i kadrami przekazałem w ręce biura rachunkowego https://global-accounting.pl/ które rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Profesjonalna współpraca.
MeciŃKL

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: MeciŃKL »

Mój znajomy polecił mi ostatnio to biuro księgowe https://biurorachunkowe-novum.pl/kontakt.htm , które znajduję się w Gdyni. Biuro oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm w zakresie takich działań jak doradztwo podatkowe, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów, rozliczania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń podatku VAT i ZUS oraz obsługi kadrowo-płacowej.
chłopak777

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: chłopak777 »

Sam korzystam z usług Biura rachunkowego Doradcy Podatkowego z Krakowa: https://podatki.krakow.pl/pl/biuro-rachunkowe/ i bardzo doceniam ich pomoc. Są dokładni i terminowi, co bardzo usprawnia mi pracę, bo wiem, że w księgowości jest porządek i nie muszę się nią przejmować. Polecam każdemu, kto ma własną działalność - gdy pieczę nad finansami sprawują specjaliści, z barków spada ogromny ciężar i można się spokojnie skupić na rozwoju firmy. Naprawdę zachęcam do kontaktu z tym biurem, to najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, na jakich trafiłem.
Gabiź

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Gabiź »

J-J Biuro Rachunkowe u Pana Jacka Jakubowskiego https://www.jjbr.pl/kontakt moim zdaniem jest najlepszym biurem jakie jest we Wrocławiu. Ja korzystam z pomocy tego biura w sposób online i powiem wam, że taka forma w obecnym czasie covid19 jest najlepsza. Biuro znajduję się na ulicy Miętowej 6, 4 km od Wrocławia .
gómbrunis

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: gómbrunis »

Kontakt do sprawdzonego i zaufanego biura rachunkowego jest ważny. Moja firma od dawna korzysta z usług https://qualitydot.pl/ Są to świetni specjaliści, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Biuro to ma swoją siedzibę w Warszawie, więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
ginamó

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: ginamó »

Ja w końcu postawiłem na https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/oferta/ , gdyż nie od dziś wiadomo że realizowanie księgowości na własną rękę nie ma żadnego sensu. Prowadzą dla mnie księgi, ewidencje przychodów a nawet obsługę w zakresie BHP! Mocno na tym zyskaliśmy.
amiś040404

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: amiś040404 »

No to, jak chodzi o programy do faktur to warto poznać różne, porównać sobie i wybrać takie, które będą najbardziej przydatne. Jest też od jakiegoś czasu dostępny program księgowy jpk . Może macie propozycje, jak i gdzie sobie ze wszystkiego skorzystać? Chętnie sprawdzę Wasze wszystkie informacje.
Zuzannał

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Zuzannał »

Moim zdaniem takim biurem rachunkowym jest Solvis. Moja firma współpracuje z nim już od kilku lat i jak do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów. Powiem więcej dzięki ich wiedzy udało się nam wykorzystać kilka ciekawych ulg o których nie słyszałem a przysługiwały mojej firmie.
ŁukaszPL

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: ŁukaszPL »

Życzę Ci powodzenia w prowadzeniu biznesu. Jest to ciężki kawałek chleba, ale myślę, że warto próbować. Sam od długiego czasu korzystam z usług biura rachunkowego: https://www.sowinski.pl/oferta. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji podatkowych mojej firmy. Swoje usługi realizują rzetelnie i terminowo.
wielbłąd_pacześ

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: wielbłąd_pacześ »

Ja już od dawna współpracuję z biurem rachunkowym Status z Warszawy: https://www.status.waw.pl/uslugi-ksiego ... -rozchodow i jak najbardziej mogę ich polecić każdemu właścicielowi firmy. Świetnie wywiązują się ze swoich obowiązków, zawsze wszystko jest zrobione dokładnie i na czas i. Można u nich skorzystać z różnych usług, w zależności do tego, czego się potrzebuje - można zlecić im wykonywanie pełnej księgowości albo tylko częściowe zajmowanie się finansami. Tak czy inaczej, ich pomoc i doradztwo są nieocenione.
grośka

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: grośka »

Aktualnie jestem również na etapie szukania sprawdzonego biura rachunkowego. Zależy mi na kimś sprawdzonym i kto ma doświadczenie w branży. Wiele pozytywów o https://wzpartners.pl/ . Jest to firma rodzinna z zespołem wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów. Chyba z nich skorzystam

bolesna menstruacja
Kołcz55

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Kołcz55 »

Jeśli poszukujesz dobrego biura rachunkowego a jednocześnie potrzebujesz doradztwa to wykorzystaj ofertę https://bttp.pl/ Tym bardziej przyda się ich pomoc kiedy rząd wprowadza nowe rozwiązania podatkowe które nie są zbyt korzystne dla nikogo. Na pewno dzięki nim będziesz mieć porządek w dokumentacji księgowej i dobrą optymalizację podatkową.
Magda1309

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: Magda1309 »

Bardzo polecam Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. W jednym miejscu mają Państwo możliwość bezpiecznego założenia firmy, rachunku firmowego i uzyskania dofinansowania.
OlaąfNielsen

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: OlaąfNielsen »

Usługi księgowe na wysokim poziomie świadczy warszawskie biuro rachunkowe z Ursynowa Abacus. To w 100 % solidni specjaliści, rzetelni, dyspozycyjni no i mają dobre stawki. Tu macie kontakt do nich https://www.adamus.net.pl/kontakt Dodam, ze biuro prowadzi platformę internetową do komunikacji biura z klientami. Bardzo to fajna sprawa, bardzo przydatna, bo o dowolnej porze możecie zajrzeć w internecie do elektronicznego archiwum z waszymi dokumentami, sprawdzić informacje o rozliczeniu księgowym. Także za tę platformę i za ogólnie dobrą opiekę nad klientem zdecydowanie mogę wam to biuro rachunkowe doradzić.
Awatar użytkownika
justyn1978
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 7:50

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: justyn1978 »

Biuro rachunkowe, które jest naprawdę bardzo godne polecenia to: https://optymalni.rzeszow.pl/ Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mam nadzieję, że współpraca będzie przebiegała tak jak dotychczas: bez żadnych problemów. Ja jestem zadowolony, to nie jest pierwsze biuro z którym współpracuję, ale mam nadzieję że ostatnie. Szczerze polecam ich usługi.
LudwikP

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: LudwikP »

Przez jakiś czas sam prowadziłem wszystkie rozliczenia, ale z czasem miałem na to coraz mniej czasu, a poza tym, te wszystkie sprawy sa dość skomplikowane i bałem sie, że w końcu popełnię jakiś błąd. A wiadomo, że tego typu błędy mogą drogo kosztować. Dlatego już od jakiegoś czasu korzystam z usług biura podatkowego Tax - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/. Biuro działa w Słupsku, ma siedzibę przy ulicy Młyńskiej (bardzo łatwy dojazd, strefa darmowego parkowania). Zajmują się kompleksowo wszystkimi sprawami kadrowo-płacowymi, prowadzi niezbędną dokumentację oraz służy profesjonalną i rzetelną poradą. Obsługują różnego typu firmy i przedsiębiorstwa poza spółkami prawa handlowego.
aśka

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: aśka »

Warto sobie również ułatwić pracę i myślę, że może spodobać wam się https://oscbr.pl/ . Dzięki temu systemowi współpraca z klientami jest o wiele sprawniejsza, dodatkowo posiada on zabezpieczenie przed mandatami
aronia

Re: Godne polecania biura rachunkowe

Post autor: aronia »

Jeśli Twoja firma potrzebuje firmy księgowej, inwestycja w sprawdzoną, niezawodną opcję jest kluczowa. AFORTI AC zapewnia kompleksowe usługi księgowe, które są dostosowane do potrzeb każdego biznesu. Dzięki niezawodnemu i doświadczonemu personelowi można im zaufać, że dostarczą najlepsze wyniki.
ODPOWIEDZ