Ile kosztuje klimatyzacja w domu?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
seweryn90
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2022, 18:25

Ile kosztuje klimatyzacja w domu?

Post autor: seweryn90 »

Już niedługo czas, kiedy zaczynają się upały, a nasze domy nagrzewają się do tego stopnia, że trudno je schłodzić nawet nocą, a gorące i suche powietrze w domu zaczyna nas drażnić... Dlatego coraz bardziej myślę, o instalacji klimatyzacji w domu. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone rozwiązanie? Jak wygląda instalacja klimatyzacji w domu[color= background-]? Ile to kosztuje i jak długo trwa?[/color]
Awatar użytkownika
mariusz-70
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2022, 21:45

Re: Ile kosztuje klimatyzacja w domu?

Post autor: mariusz-70 »

W domach lub mieszkaniach szacunkowy koszt klimatyzacji to wydatek ok. 3 000 - 4 000 złotych. Na taki luksus stać już coraz więcej Polaków, dlatego z pewnością rynek klimatyzacji będzie się prężnie rozwijał w najbliższych latach. Cena zależy od konkretnego producenta urządzenia, mocy oferowanego modelu i zakresu funkcji, które obsługuje + kosztu instalacji. Tańszy jest zakup urządzenie przez Internet, jednak wówczas musimy liczyć się z koniecznością szukania ekipy montującej we własnym zakresie. Przedstawiciele handlowi z Centrum Rekuperacji dysponują siecią monterów w całym kraju.
jastaa88

Re: Ile kosztuje klimatyzacja w domu?

Post autor: jastaa88 »

A dobrze, jak Wam powiem, że na przykład mam na oku projekty klimatyzacji poznań , to powiecie mi, od kogo warto coś takiego ogólnie ogarniać? Nie mogę za bardzo się sama rozeznać, bo nie mam takiej możliwości, ale jeśli już, to proszę o wskazówki, zdecydowanie.
ODPOWIEDZ