implanty zęba

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

implanty zęba

Post autor: pardons »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
Władek

Re: implanty zęba

Post autor: Władek »

Ja też posiadam implant stomatologiczny górnej czwórki i jestem bardzo z niego zadowolony. Implant jest w pełni bezpieczny, trwały i estetyczny. W niczym nie różni się od moich naturalnych zębów. Implant miałem założony w gabinecie https://www.invisalign.olsztyn.pl. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i kompleksowo.
duśka

Re: implanty zęba

Post autor: duśka »

Implanty trzeba wiedzieć, gdzie robić. Nie każdy potrafi zrobić dobrze. Zwróć uwagę na materiał. U nich robią super https://implant-zebowy.pl/. Sami lekarze świetni, zero stresu. Możesz bez problemu się umówić, nie mają bardzo odległych terminów. Na stronie znajdziesz w galerii afekty ich pracy.
Miłosz80

Re: implanty zęba

Post autor: Miłosz80 »

Myślę, że lepiej poradzić się specjalisty. Ja niedawno miałem wstawionego implanta zębowego w gabinecie https://www.idental.com.pl/oferta/implanty we Wrocławiu. Efekt wizualny przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Implant jest wykonany bardzo starannie i niczym nie wyróżnia się na tle moich naturalnych zębów. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
baśkaj

Re: implanty zęba

Post autor: baśkaj »

Na https://implant-zebowy.pl/ można faktycznie sobie zobaczyć efekty pracy i wyobrazić sobie siebie po zabiegu :) Ja czekam niecierpliwie, bo już jestem zapisana. Oczywiści wszystko powoli, by efekt był petarda. Jak cos to pokaże efekty, opisze co i jak
cóco

Re: implanty zęba

Post autor: cóco »

A co powiecie na to, żeby na implanty zębów zapisać się tutaj https://implanty.net.pl/ , w Lublinie? Klinika Aleksandrowicz Face and Dental Clinic jest bardzo dobrze oceniana i tak samo polecana. Codziennie odwiedzają ją dziesiątki osób, chcące wyglądać lepiej. A zęby w tym pomagają.
Awatar użytkownika
rzecki
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2019, 9:31

Re: implanty zęba

Post autor: rzecki »

Zobaczcie - https://implantis.com.pl/implant-zeba-cena/
Ceny są rozsądne, a jednak dostajecie coś, co zmienia życie. To jest naprawdę ważniejszy wydatek niż masa innych rzeczy. Ja tam zawsze ludziom tłumaczę, że najważniejsza inwestycja powinna dotyczyć swojego zdrowia i wygody. Inaczej cudów na pewno nie będzie.
aił

Re: implanty zęba

Post autor: aił »

Mam dwa implanty zębowe. Zęby wybiłem, spadając z drabiny. Głupi wypadek, drabina po prostu była niestabilna, no i zęby poszły. Akurat zatraciłem je w niefortunnych miejscach. Koronka nie wchodziła w grę, klejenie zębów również, więc zdecydowałem się na implanty. Nimi profesjonalnie zajęli się specjaliści w gabinecie stomatologii mikroskopowej https://www.mikrostoma.pl/stomatologia w Oleśnicy. Szczerze ich polecam, mają szeroki zakres usług i są kompetentni. Protezy zębów wykonali idealne, pasują do moich prawdziwych.
rabuś

Re: implanty zęba

Post autor: rabuś »

Faktycznie w momencie gdy decydujemy się na implanty zębowe to chociaż chodźmy do takiego miejsca gdzie możemy mieć pewność, że całość prac będzie wykończona znakomicie. Ja również poprzez leczenie bezzębia zdecydowałem się właśnie na skuteczne leczenie i mam nadzieję, że niedługo się ono już zakończy.
Seśko

Re: implanty zęba

Post autor: Seśko »

Implanty to bardzo ważna kwestia, tylko właśnie trzeba wybrać taką klinikę, która ma doświadczenie w tego rodzaju kwestiach. Po prostu implanty trzeba dobrze wykonać, a do tego oczywiście odpowiednio wszczepić. Zerknijcie sobie na stronę kliniki stomatologicznej MCS https://mcs-przychodnia.pl/clinics/implanty/. Bardzo dobra opieka, na poziomie, doświadczonych stomatologów oraz implantologów. Polecam sie zapisać na wizytę. Na pewno pomogą rozwiązać wszystkie problemy
Awatar użytkownika
Crach
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:20

Re: implanty zęba

Post autor: Crach »

Wiele osób tutaj zastanawia się nad implantem, daję tutaj kilka faktów o tej metodzie:

Implant stomatologiczny to metalowa śruba, która jest wszczepiana w kość szczęki lub żuchwy. Na implant można zamocować koronę, która pełni funkcję zastępowanego zęba.

Zalety implantów stomatologicznych to naturalny wygląd i funkcjonalność, trwałość oraz niezależność od sąsiednich zębów.

Wymaga to chirurgicznego zabiegu wszczepienia implantu oraz czasu gojenia się kości przed umieszczeniem korony.

Daję namiar na gabinet w Gdańsku, w którym mają duże doświadczenie w implantach https://www.klinikastomatologiczna.com. ... antologia/
ODPOWIEDZ