Instalacje w ścianach domu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
gracjan-95
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2021, 17:25

Instalacje w ścianach domu

Post autor: gracjan-95 »

Witajcie. O jakich instalacjach zamieszczonych w ścianach domu słyszeliście? Przeglądałem niedawno oferty i w oko wpadły mi centralne odkurzacze Łódź. Rozwiązanie wydaje się naprawdę ciekawe i znacznie ułatwiające sprzątanie. Dajcie znać, jeśli posiadacie takie odkurzacze i powiedzcie co nieco o ich zaletach.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Instalacje w ścianach domu

Post autor: pardons »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.odkurzaczeatex.pl/odkurzacz ... rojfazowe/
jędrek

Re: Instalacje w ścianach domu

Post autor: jędrek »

pardons pisze: ↑15 wrz 2021, 10:42 Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.odkurzaczeatex.pl/odkurzacz ... rojfazowe/
Te odkurzacze centralne to ciekawy temat, a ktoś może miał odkurzacz centralny wodny? Na przykład tutaj jest taki model - https://www.ecomax.pl/produkt/7-odkurza ... -matic-300, jestem bardzo ciekawy jak to się sprawdza :)
ania985

Re: Instalacje w ścianach domu

Post autor: ania985 »

Ja ostatnio zakupiłam odkurzacz centralny ze strony http://centralne-odkurzacze.net i muszę przyznać, że jest o niebo lepszy od tradycyjnego i nie zamieniłabym go już na żadnego innego. Dzięki niemu mogę posprzątać trudno dostępne miejsca, jest łatwy w użyciu i dobrze działa.
ODPOWIEDZ