Jaka podstawówka ?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Placek
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:05

Jaka podstawówka ?

Post autor: Placek »

Zastanawiam sie do ktorej podstawówki w Łodzi posłać moją córkę. Lepsza będzie taka https://szkolaeuropejska.pl/ prywatna szkoła czy wysłać ją do którejś z publicznych szkół ? Mam wrazenie, ze ta prywatna daje jej większe możliwości.
Awatar użytkownika
cefin
Posty: 39
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:12

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: cefin »

Jest wiele szkół i wcale się nie dziwię, że może być ciężko wybrać coś dla swojego dziecka. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie i tu dziecko będzie się uczyć w małej klasie. Nauczyciele ciekawie prowadzą lekcje, więc łatwiej jest dziecku opanować materiał.
podkówką

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: podkówką »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła w Warszawie która cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Dzieje się tak dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów, sporo się tam dzieje, organizowanych jest wiele zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, bardzo chętnie współpracują również przy tym z nauczycielami.
zośka

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: zośka »

Moje dzieciaki chodzą do państwowej podstawówki i jest wszystko ok. Gdybyś szukala zeszytów do szkoły to koniecznie zajrzyj na https://www.taniomania.pl/t/zeszyty-b5 Znajdziesz tam bardzo duży wybór w róznych wymiarach. Myśle, ze bez problemu wybierzesz jakiś zestaw.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: mczay »

Mamy to szczęście, że w Warszawie jest bardzo duży wybór różnych szkół dla dzieciaków, no ale też dzieciaków jest bardzo dużo. Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić http://okopowa.edu.pl/ . Bezpośrednio u nich też od razu dowiesz się, w jaki sposób wygląda cały proces rekrutacji i jaka jest oferta edukacyjna.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: zenka »

W Warszawie na Ochocie znajdziecie prywatną szkołę podstawową Te Vizja i takie rozwiązanie ja osobiście bym Wam polecała. Wyróżnia ich naprawdę bardzo wiele, a przede wszystkim to, że realizowany jest ponadpodstawowy program i jest to szkoła dwujęzyczna z rozszerzonym językiem angielskim. Polecam sprawdzić!
zośkowa

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: zośkowa »

Te Vizja to najlepsza prywatna szkoła w Warszawie. Tutaj https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ znajdziesz jej ofertę. Ja bardzo cieszę się, ze zdecydowałam się posłać tam córkę. Ma rozszerzony angielski (i inne przedmioty) oraz ciekawe zajęcia dodatkowe. Nauczyciele uczą w bardzo ciekawy i zrozumiały dla dzieci sposób.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Jaka podstawówka ?

Post autor: giny6 »

Warto także przygotować dziecko pod względem wykorzystywanych rzeczy i produktów, które na pewno przydadzą się mu podczas wykonywania różnych zadań i zajęć. Warto zatem poszukać i kupić kredki Bambino oraz inne rzeczy na np. plastykę, które umożliwią przygotowanie się do zajęć.
ODPOWIEDZ