Kadry i płace program księgowy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Kadry i płace program księgowy

Post autor: garry »

Ja aktualnie poszukuję programu księgowego przede wszystkim rozbudowanego modułu kadr i płac. Przede wszystkim musi mieć wsparcie online i możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne moduły. Czekam na propozycje w tym temacie.
Awatar użytkownika
helkama
Posty: 122
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:08

Re: Kadry i płace program księgowy

Post autor: helkama »

Myslę że odpowiednim programem będzie https://wfirma.pl/kadry-i-place jest on szeroko rozbudowany. Kadry płace są w modułach ale są także inne funkcje. W każdym razie umowy, dane osobowe pracowników zrobisz bez problemów, deklaracje zusowskie. W sumie wszystko co trzeba w nim masz.
Gośka

Re: Kadry i płace program księgowy

Post autor: Gośka »

Tego ci nie doradzę ale obecnie jest ważne aby księgowość miała dobry program VAT bo nadchodzą zmiany w składaniu deklaracji VAT. Doszło wiele nowych danych które trzeba umieścić a stare programy tego nie mają. Wbrew opiniom darmowy program do JPK VAT jest dostępny i można go dość łatwo znaleźć w sieci ale nie chcę tu robić reklamy. Ja korzystam bo kary za błędy i braki są wysokie.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Kadry i płace program księgowy

Post autor: tenzly »

Można i znaleźć firmę, która tym się zajmie, to będzie najlepszą opcją według mnie;) Sprawdźcie sobie tu może firmę http://sterrn.pl i ich usługi, zajmują się tu również obsługą prawną.
ODPOWIEDZ