Kadry i płace w firmie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kruczek
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:44

Kadry i płace w firmie

Post autor: kruczek »

Witam,
prowadzę małe przedsiębiorstwo produkcyjne, w sprawach księgowo-kadrowych korzystam z pomocy zewnętrznej jednostki, ale to niestety generuje spore koszty.
Ostatnio słyszałem, że dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców jest platforma https://wfirma.pl - czy ktoś z was korzysta z tego narzędzia?
Z tego, co zdążyłem się zorientować jest tam wszystko, czego potrzebuje firma, począwszy od programu do fakturowania, poprzez księgowość, a na podatkach i ZUSach skończywszy. Kadry i płace są też - https://wfirma.pl/kadry-i-place
Wydaje mi się, że to narzędzie online jest tym, czego szukam.
Pierwsze trzydzieści dni można korzystać za darmo, myślicie, że warto zdecydować się na to rozwiązanie? Potem trzeba płacić, ale cena bardzo atrakcyjna względem możliwości, jakie daje ten panel.
Awatar użytkownika
piotrusss
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:50

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: piotrusss »

Nie wiem czy jest to opłacalne. Ja czy tam porady na sprawdzonych portalach. Tutaj http://dtsfinance.pl można się wiele dowiedzieć na ten temat.
Królestwo snów jest częścią Zaświatów. Nigdy nie lekceważ potęgi tego, co się w nim dzieje.
Awatar użytkownika
Lukrowana Dama
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 21:43

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Lukrowana Dama »

Pozwólcie, że włączę się w dyskusję, chociaż mężczyzną nie jestem :) Wspólnie z mężem prowadzimy firmę, zatrudniamy kilkanaście osób. Księgowością i wszelkiego rodzaju sprawami biurowymi zajmuję się ja i od początku korzystam z platformy https://wfirma.pl - zarówno ja, jak i mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to intuicyjne, dobrze przygotowane, funkcjonalne narzędzie biurowe, które zawiera w sobie wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca - począwszy od fakturowania, poprzez księgowość, ZUS, podatki, a na sprawach personalnych skończywszy. Kadry i płace są także: https://wfirma.pl/kadry-i-place
A jeśli czegoś nie wiem lub chcę się poradzić, nie biegam po żadnych forach, o których pisze mój przedmówca, tylko kontaktuję się z ekspertem lub prawnikiem podatkowym - portal wFirma.pl daje tę możliwość w ramach usługi.
Moim zdaniem jest to optymalne narzędzie biurowe dla firm. Polecam.
Awatar użytkownika
PikNik
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2019, 21:53

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: PikNik »

Jeśli ktoś chce sobie tylko poczytać, niech korzysta z blogów, jeśli natomiast zamierza samodzielnie ogarniać faktury, księgowość, kadry, płace i sprawy personalne, lepiej niech wybierze sprawdzone narzędzie, czyli aplikację www.wFirma.pl.
Znam kilka osób, które korzystają z tego narzędzia i naprawdę są zadowolone.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: rozmowna »

Postanowiłam, że księgowością, ale także płacami w firmie zajmie się u mnie zewnętrzna jednostka. Tak wyjdzie mnie taniej, a i nie trzeba będzie się męczyć z dokumentami. Kadrami jak na razie jestem ja, bo zatrudniam wyłącznie 2 pracowników. Pytanie brzmi jednak, czy powinnam zrobić audyt sprawozdań finansowych http://www.glc.pl/audyt ? Komu to jest potrzebne?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 19
Rejestracja: 02 lip 2019, 19:27

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Margot »

Jeśli prowadzisz duże przedsiębiorstwo to same narzędzia nie wystarczą moim zdaniem! Warto rozejrzeć się za firma zewnętrzna, jak ta: https://goldentax.pl/ , która zajmuje się sprawami finansowymi w firmie kompleksowo. Faktycznie, pracują na najnowocześniejszych narzędziach, dzięki czemu wszystko w zakresie przepływu informacji finansowych w firmie odbywa się bezpiecznie. Moim zdaniem, to jedyne rozwiązanie, jeśli firma jest duża, a ty nie chcesz narobić sobie kłopotów!
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: kendi »

Przy okazji zakupów w firmie to znalazłem oferte http://www.enkodery24.pl/pl/katalog/lic ... echaniczne gdzie sa liczniki mechaniczne do pomiaru metrow i tu pytanie, bo szukamy jakiegos dobrego sprawdzonego sprzetu jak znacie sie na licznikach i zerkniecie w ich ofercie to ktore warto wybrac i czy cena idzie w parze z jakoscia?
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Maks78 »

Nawet najlepszy program nie zastąpi specjalisty HR. Trzeba mieć świadomość, że kadry to nie tylko naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy czy urlopów. Sami zobaczcie artykuł https://kursnahr.pl/zarzadzanie-zasobam ... m-jest-hr/ . Może warto zainwestować w takiego specjalistę.
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 128
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: frytka »

ja poszukuję dobrego systemu do faktur
Awatar użytkownika
kaprys
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2019, 13:48

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: kaprys »

Jeśli tak to zobacz ten https://www.bizin.pl/ system, tu za niewielkie pieniądze masz możliwość wystawiania faktur nawet online a także możesz zarządzać magazynami i zamówieniami, to bardzo ułatwia prowadzenie firmy
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: maciek8079 »

Zdecydowanie jestem za własnym biznesem, ponieważ wiem, z czym się to wszystko łączy i wiem, że warto inwestować w siebie. Ja mam w planach prowadzić swój biznes już od przyszłego roku i aby wszystko sobie ułatwić skorzystać z pomocy https://magazynlbq.pl/zewnetrzna-obslug ... edy-warto/ aby kadry i płace były dobrze poprowadzone.
mczayś555

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: mczayś555 »

To mnie osobiście interesuje teraz temat, jakim jest podatek od przychodów kapitałowych . Oczywiście dodam, że tematy z podatkami są mi obce, ale na szczęście wiele można się dowiedzieć i z wielu informacji skorzystać w internecie, więc zawsze tam wszystko sprawdzam.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: mczay »

Słyszeliście o czymś takim, jak podatek cukrowy? To podatek akcyzowy nakładany na sprzedaż napojów słodzonych cukrem, ew. innych produktów z wysoką zawartością cukru. Więcej szczegółów możecie też znaleźć sobie na stronie https://jpk.info.pl/pliki-jpk/podatek-cukrowy-cuk-1/ więc korzystajcie sobie.
Księgowa

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Księgowa »

Jak najbardziej jeśli nasza firma przede wszystkim prężnie się rozwija to ja również jestem zdania, ze warto jest mieć sprawdzony dział kadr i płac, gdyż od tego zależy to jak nasza działalność będzie funkcjonowała. Całkiem niedawno mi także udało się natrafić na bardzo ciekawy artykuł https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dk ... o-korzysci i myślę, że właśnie takie wdrożenie systemu payroll również u mnie w firmie może się sprawdzić. Zachęcam każdego do zapoznana się z tym tematem.
Andrzej823

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Andrzej823 »

Podrzucam Wam link do tej strony - https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/n ... wo-placowa . Outsourcing kadrowo-płacowy oferuje pełne wsparcie w zakresie obsługi pracowników. To nie tylko comiesięczne rozliczanie zgodne z przepisami, ale także profesjonalna kontrola umów, obsługa dokumentów oraz przeniesienie danych z systemu kadrowo-płacowego na platformę TETA. Outsourcing zapewnia kompleksową obsługę, dzięki której przedsiębiorca może mieć pewność, że wszystkie sprawy kadrowo-płacowe są prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Zaraza

Re: Kadry i płace w firmie

Post autor: Zaraza »

Pracownicy administracyjni, asystenci zarządu, specjaliści do spraw administracji i wiele, wiele innych pozycji, od których zależy odpowiedni obieg procesów oraz procedur organizacyjnych. Bez tych ludzi nie ma mowy o sprawnym zarządzaniu przedsiębiorstwem pod kątem między innymi zasobów. Te kwestie należy powierzyć osobom, które mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Takich specjalistów szybko i prosto można zrekrutować dzięki ofercie https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/outsourcing
ODPOWIEDZ