Konkurs - sztuka

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Konkurs - sztuka

Post autor: giny6 »

Działasz w obszarze sztuki? Malujesz lub piszesz? A może masz inne umiejętności i chcesz je obecnie pokazać szerszemu gronu? Postaw zatem na konkurs organizowany przez https://www.tintadlaplastykow.pl/inktober w którym do wygrania są fantastyczne zestawy. To zdecydowanie najlepszy moment i czas na to, aby pokazać swój talent.
Kaśka

Re: Konkurs - sztuka

Post autor: Kaśka »

Ja często biorę udział w konkursach fotograficznych. Ostatnio pojawił się jeden, który szczególnie przypadł mi do gustu, a mianowicie https://castlesandpalaces.eu/pl , polega na sfotografowaniu zamków lub pałaców z Dolnego Śląska oraz Czech Wschodnich. Nagrody są świetne i bardzo wartościowe, więc jest o co walczyć.
Wojtuś18

Re: Konkurs - sztuka

Post autor: Wojtuś18 »

Według mnie branie udziału w konkursach jest naprawdę super sprawą, ponieważ mamy szanse się rozwijać i wygrywać. Z tego co widziałem to na stronie https://swiat-konkursow.pl/ znajdziecie aktualne konkursy internetowe, w których mamy szanse wygrać cenne nagrody.
czośka

Re: Konkurs - sztuka

Post autor: czośka »

Skoro jesteśmy przy temacie konkursów to zostawię namiar na międzynarodowy konkurs fotograficzny http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2021 ... award.html . Może kogoś on zainteresuje. Udział biorą osoby z całego świata, zatem spore wyzwanie
ODPOWIEDZ