konto bankowe dla młodych , jakie ?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
triko7
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:55

konto bankowe dla młodych , jakie ?

Post autor: triko7 »

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla młodych? Tzn. jak bank ma najlepsze usługi? Sprawdzałem porównywanie ranking kont studenckich
nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
Awatar użytkownika
pasto
Posty: 6
Rejestracja: 07 cze 2019, 17:57

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Post autor: pasto »

Nest Bank jest teraz najtańszy a ING ma najlepszą aplikację mobilną.
Nigdy się nie poddawaj!
Awatar użytkownika
Iloo
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:53

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Post autor: Iloo »

Jeżeli chcecie założyć lokatę w banku to koniecznie poczytajcie o tym tutaj http://biznes-news24.pl/4-rzeczy-ktore- ... e-w-banku/ . Całą masę ciekawych informacji tam znajdziecie. Będziecie obeznani w temacie.
Alkohol to trucizna dla ducha. Może papierosa? Słyszałem, że zwykle ulegacie temu nałogowi.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Post autor: giny6 »

To pytanie, warto postawić sobie, jeśli prześledzi się dostępny na https://konto-w-banku.pl/najlepsze-kont ... kowe-2019/ ranking. Na pewno znajdziesz tam powody dla których warto będzie założyć w tym konkretnym banku swoje konto :) dobrze, że istnieją takie "drogowskazy" w sieci.
Awatar użytkownika
jaca6
Posty: 31
Rejestracja: 15 mar 2019, 14:00

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Post autor: jaca6 »

ja polecam bardzo Nest Bank. Tam chyba obecnie najlepiej zalozyć konto osobiste. Mają wszystkie zagwarantowane wszystkie usługi dożywotnio. Na pewno chcą przyciągnąć nowych klientów Trochę o tym poczytałam na w jakim banku założyć konto , znalazłam też inne, dobre opinie o różnych bankach, jednak to Nest wydaje sie byc najwaściwszym wyborem.

allure homme edition blanche
ODPOWIEDZ