Kurier

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Kurier

Post autor: kacper90 »

Założyłem swój własny sklep online i chciałbym zwiększyć zasięg sprzedaży. Dlatego też szukam kurierów zagranicznych - kogo polecacie?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2019, 11:29 przez kacper90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Kurier

Post autor: momus »

Sprawdź sobie ofertę https://czechkurier.com/ Mają świetne opinie wśród swoich klientów, więc ich oferta powinna cię tym bardziej zainteresować.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Kurier

Post autor: kacper90 »

Dzięki za namiar. Doczytałem na ich stronie, że swoje usługi oferują na terenie Czech, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. To coś czego szukałem. Orientujesz się, jak najlepiej się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Kurier

Post autor: momus »

Na stronie www, którą Ci podałem masz numer na infolinię - będzie najszybciej jeśli właśnie tam zadzwonisz i dopytasz o szczegóły oferty :) Powodzenia!
Awatar użytkownika
Ambulsja
Posty: 37
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Kurier

Post autor: Ambulsja »

Super pomysł z tym sklepem, załatwienie kuriera do stałej współpracy na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o oszczędności to poszukajcie hurtowni opakowań. U nas świetnie sprawdza się sklep Grala, mają bardzo niskie ceny na opakowania foliowe. Dochodzą zawsze terminowo, szybko, a worki, folie stretch są bardzo solidne i łatwo w nie praktycznie wszystko zapakować. Można tu zamówić darmowe próbki.
ODPOWIEDZ