leczenie niepłodności

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
michaśka

leczenie niepłodności

Post autor: michaśka »

Cześć. Nie wiem czy kojarzycie klinikę https://parens.pl/ , ale powiem wam, że dzięki ich leczeniu udało mi się wreszcie zajść w ciążę. Po czterech latach bezskutecznych starań już powoli traciliśmy nadzieję, ale na szczęście koleżanka zaproponowała mi by zapisać się do kliniki Parens. Tutaj pracują świetni lekarze z wielką wiedzą i doświadczeniem. Również sprzęt posiadają bardzo nowoczesny.
kaśka

Re: leczenie niepłodności

Post autor: kaśka »

My z mezem bardzo dlugo sie staralismy o dziecko i niestety bezskutecznie. Jak sie okazalo przyczyna byla endometrioza, zdiagnozowala mnie pani dr Jacko na wizycie w szpitalu Medicover podczas usg. Dzieki temu przynajmniej wiedzialam skad te trudnosci z zajsciem w ciaze, ale jestem w trakcie leczenia teraz i caly czas dobrej mysli :)
Nikolas

Re: leczenie niepłodności

Post autor: Nikolas »

Ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu zapewnia kompleksową opiekę nad parami borykającymi się z problemem niepłodności, zaczynając od zaawansowanej diagnostyki. Informacje o pełnym spektrum badań dostępnych w ośrodku można znaleźć na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/ co stanowi pierwszy krok w kierunku zrozumienia i rozwiązania problemu. Taki kompleksowy przegląd opcji diagnostycznych pozwala parom na świadomy wybór odpowiedniej ścieżki leczenia.
ODPOWIEDZ