Magazyn w namiocie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Magazyn w namiocie

Post autor: snakee »

Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/magazyn-c ... agazynowy/ , znalazłam informacje o namiotach magazynowych, stawialiscie coś takiego?
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: migdał »

Pamiętaj że samo postawienie magazynu to jedno, ale trzeba go też wyposażyć. I tutaj polecę tego rodzaju metalowe regały https://www.e-regaly.pl/ . Najlepiej nadają się do tego celu ze względu na wytrzymałość i niewielkie gabaryty
Awatar użytkownika
Misieq
Posty: 121
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:32

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: Misieq »

Jeśli potrzeby jest Wam magazyn a nie chcecie ponosić dużych kosztów budowy to faktycznie duże namioty magazynowe doskonale załatwiają sprawę. Namioty wykonane sa z bardzo solidnej konstrukcji oraz wytrzymałego, całorocznego poszycia dzięki czemu służą bezproblemowo przez wiele lat. Poza tym postawienie namiotu nie wymaga uzyskiwania pozwolenia na budowę co zdecydowanie skraca czas wykonania magazynu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 85
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: kasiunia »

Wydaje mi się ,że nie istotne gdzie znajduje się magazyn - może być nawet w namiocie.Ważne natomiast by był dobrze zorganizowany: dobry program magazynowy, odpowiedni ludzie no i właściwe wyposażenie magazynu.Do najważniejszych jego elementów należą regały,Jeśli chcecie dobrze wykorzystać przestrzeń magazynową to regały na zamówienie będą dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: tenzly »

Jest to też jakaś opcja, podobno coraz bardziej popularna. Ja to chyba jednak stawiałbym na typowy magazyn stalowy, moze też murowany
Awatar użytkownika
Ambulsja
Posty: 37
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: Ambulsja »

Trzeba coś dopasować do swoich możliwości finansowych i potrzeb. Pamiętajcie też, że magazyn nie stawia się na kilka lat tylko na znacznie dłuższy czas. Jeżeli ten już stanie to powinniście także zaopatrzyć się w wózki widłowe. Te oferuje firma Gizo, ja już mam ją sprawdzoną od wielu lat. Znajdziecie tu także profesjonalne usługi serwisowe. Mają oddziały w wielu miastach w Polsce, więc na pewno coś niedaleko znajdziecie.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: pukla123 »

Lepiej hale stalową postawic. Będzie solidniejsza. Polecam konstrukcje stalowe firmy Metaltech. https://www.metaltech.pl/konstrukcje-stalowe/ Są one trwałe oraz wykonywane dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Firma Metaltech oprócz procesu ich tworzenia zajmuje się także montażem.Potwierdzeniem wysokiej jakości ich produktów są liczne certyfikaty uzystkane przez firmę. Metaltech to producent, który nigdy nie zawodzi.
Awatar użytkownika
Sportowwa
Posty: 31
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:29

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: Sportowwa »

Jak z waszymi magazynierami? Ciężko jest znaleźć kompetentnych ludzi? Najlepiej wiadomo szukać kogoś z uprawnieniem na wózki widłowe, ale też zrobienie kursu nie jest niczym wymagającym, a też takie kursy nie są sporym wydatkiem dla firmy. Zajrzyjcie sobie na bloga https://get-a-truck.pl/blog/podstawowe- ... -widlowym/ tu znajdziecie informacje, porady na temat jazdy wózkiem widłowym. Może to się przyda przy jakimś wewnętrznym przeszkoleniu pracowników ;)
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: macho »

snakee pisze: ↑27 sty 2019, 14:29 Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić.
Magazyn to z pewnością spora inwestycja zarówno dla mniejszej jak i większej firmy. Warto przejrzeć kilka opcji przed ostatecznym wyborem. My postawiliśmy na hale stalowe https://skeleton.pl/offer_categories/hale/, które w swojej ofercie posiada Skeleton. Przekonała nas trwałość, cena i przede wszystkim szybki termin realizacji. Gotowy budek mieliśmy już u siebie po czterech tygodniach pracy.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: faciosetakije »

Pojęcie solidne meble jest bardzo szerokie i dla mnie pod nim kryją się regały metalowe jak te : https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Używam takich w swoim garażu i sprawdzają się idealnie, a kosztują niewiele. Polecam zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: pardons »

Ostatnio był artykuł o tym, sami przeczytajcie: https://allbim.pl
Awatar użytkownika
marcoo0
Posty: 15
Rejestracja: 13 kwie 2020, 17:17

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: marcoo0 »

Znalezienie niezawodnego rozwiązania przechowywania swoich towarów w magazynie to podstawa. Takie solidne regały magazynowe https://www.unimont.pl nowe lub używane, paletowe i półkowe to inwestycja w przyszłość. Polecam rozejrzeć się za firmą, która oferuje nie tylko sprzedaż, ale i montaż i późniejszy serwis.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: pardons »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://miejscapaletowe.pl
danuś

Re: Magazyn w namiocie

Post autor: danuś »

Pracuję w handlu od kilku dobrych lat . Dlatego wiem jak przyciągnąć klientów. Moja propozycją stał się magazyn w namiocie pod firmą . Zamówilismy do tego kilka regałów metalowych z tego sklepu tutaj https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . Do każdego regału firma dodaje wykonane z tworzywa stopki, które zabezpieczą podłogę przed porysowaniem.
ODPOWIEDZ