mieszkanie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Miruś2311

mieszkanie

Post autor: Miruś2311 »

Witam, chcesz kupić mieszkanie ale nie wiesz od którego dewelopera? Na stronie https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk znajdziecie dewelopera w Gdańsku, który ma do zaoferowania naprawdę dużo mieszkań. Co sądzisz o kupowaniu mieszkań w tym mieście?
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: mieszkanie

Post autor: prefix »

Miruś2311 pisze: ↑28 sty 2021, 17:04 Witam, chcesz kupić mieszkanie ale nie wiesz od którego dewelopera?
Wiem doskonale od którego dewelopera najlepiej kupić mieszkanie, bo kupiłem je od dewelopera Atal. Przez lata działania firma wypracowała sprawdzone rozwiązania, to ją wyróżnia na tle innych, często niedoświadczonych deweloperów.
ktośka

Re: mieszkanie

Post autor: ktośka »

Po doświadczeniach mojego brata z deweloperem, ja wolę skorzystać z doświadczonego biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. To biuro jest na rynku od 2007r. ma dobre opinie. Więc chyba skorzystam danych kontaktowych i przedstawię swoje oczekiwania.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: mieszkanie

Post autor: Tymon »

Dla mnie mieszkanie to dużo lepsza opcja niż domek. Może trochę z wygody, ale też często wyjeżdżam i mieszkanie wychodzę, zamykam jakoś tak inaczej. A dwa mieszkając w bloku mam zarządcę nieruchomości, u mnie to Per modum w Warszawie. Dzięki temu człowiek o wiele rzeczy martwić się nie musi i wszystko jest dopilnowane. Tym bardziej, że u mnie zarządca jest naprawdę profesjonalny. Dom to dużo więcej obowiązków na głowie jednak.
Jurkaś

Re: mieszkanie

Post autor: Jurkaś »

Faktycznie kiedy zależy nam na nowym mieszkaniu to z całą pewnością musimy również poszukać go na rynku pierwotnym. Ja już od pewnego czasu także jestem na etapie kupowania mieszkania. Zdecydowałem się na wybór od dewelopera ahttps://www.eurostyl.com.pl/ i muszę przyznać, że jestem z tego bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ