Muzyka do medytacji

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Muzyka do medytacji

Post autor: Karolina »

Hej! Jaką polecacie muzykę relaksującą? Ostatnio zaczęłam medytować i zastanawiam się nad najlepszą muzyką na rozluźnienie.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: tereska »

Fajny pomysł z takimi medytacjami. Muzyki znajdziesz sporo w sieci. Tylko moja rada - pamiętaj aby taki pokój odpowiednio wyciszyć. Tutaj https://www.mega-acoustic.pl/wyciszenie ... -akustyke/ masz poradnik akustyczny - myślę, że te informacje Ci pomogą.
Awatar użytkownika
pracuse
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:35

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: pracuse »

Ja nie słucham muzyki praktycznie wcale. Do medytacji potrzebowałbym tylko i wyłącznie ciszy.
Nie wiem jak ty, ale ja z rozkoszą zamorduję porcję curry.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: Tereska087 »

Kiedyś próbowałam medytacji, ale niestety nie potrafiłam się kompletnie wyciszyć. Dlatego wolę relaks w innej formie. Lubię na przykad posłuchać po prostu swoich ulubionych piosenek (tu można je pobrać - https://www.imp3.pl/kategorie/muzyka) i przy tym się nieco odstresować. W ten sposób skupiam się na piosenkach, a nie na swoich problemach.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: Tymon »

Tylko słuchacie muzyki, czy może gracie na jakimś instrumencie. Ja uwielbiam grać na gitarze. Nawet z kumplami spotykamy się od czasu do czasu, żeby wspólnie pograć. Dobrze, że znalazłem namiar na https://rocktone.pl/c/32/pedalboardy.html , bo potrzebny mi właśnie taki pedalboard. Chodzi o to, żeby właśnie solidny był.

skok wołomin upadek
Awatar użytkownika
Tolek1
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:45

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: Tolek1 »

Moja córka interesują się muzyką i nawet poszła do szkoły muzycznej żeby robić to co lubi także doskonale wiem jak to jest jak lubi się muzykę i bardzo szanuje takich ludzi. Nawet są specjalne szkolenia Chce Zostać gdzie można nauczyć się na przykład jak zostać producentem muzycznym. Sama nie dowierzałam ale sprawdziłam i faktycznie jest to możliwe
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: kendi »

Każdy ma inny rodzaj muzyki do medytacji ja miałem tak, że jak przeczytałem tekst barki a później zobaczyłem jak się takie pieśni śpiewa to byłem bardzo zaskoczony oczywiście pozytywnie! Jeszcze nie miałem okazji sam, ale w domu ćwiczyłem i mam nadzieję, że przy okazji uroczystości w moim mieście będę mógł się zaangażować w śpiewanie pieśni religijnych.
ODPOWIEDZ