Najlepsze pułapki na myszy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Franciszka909
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:11

Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: Franciszka909 »

Jeśli szukasz dobrych pułapek na zwierzęta i innych artykułów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym to sprawdź: Aga Pułapki. W tym sklepie internetowym dostaniesz to wszystko i wiele więcej. Tylko korzystne ceny.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: Tereska087 »

Nie zawsze pułapka na myszy jest jedyną i skuteczną formą ochrony przed myszami i innymi gryzoniami. JEśli chodzi o szkodniki ogrodowe czy ryjące znacznie lepiej sprawdza się tego typu trutka na myszy - https://rolmarket.pl/pol_m_Pulapki-i-tr ... -3888.html Zawiera ona składniki biobójcze, które uwalniane do gleby pozbawiają nas niechcianych intruzuów i zapobiegaja ich powrotom.
Awatar użytkownika
misiulla944
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:12

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: misiulla944 »

Nie jest to coś co mnie interesuje. Z tego powodu nie mam tu dużej wiedzy.
Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło
Bożena

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: Bożena »

Ja zastanawiam się jak zwalczyć pluskwę. Myszy przy tych szkodnikach są naprawdę znikomym problemem, wystarczy dobra trutka i problem z głowy, ale co zrobić gdy w domu pojawiają się pluskwy? Chyba będę musiała znaleźć dobrą firmę zajmującą się usuwaniem ich z mieszkań.
Pauliiśka

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: Pauliiśka »

Takie niestety nie istnieją. Wypróbowałam już kilka i bez oczekiwanych skutków. Dopiero elektroniczny odstraszacz https://viano.pl/kategoria-produktu/ods ... mochodowe/ pomógł nam rozwiązać ten koszmarny problem. Znajoma nam poleciła ten sprzęt. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że to zadziała. Jestem pozytywnie zaskoczona!
kłonos

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: kłonos »

W spichlerzu, gdzie przechowuję zboże na pasze dla zwierząt zagnieździły się myszy. Wpuszczałem koty i sypałem trutkę, ale nie dawało to rezultatu. Dopiero profesjonalna firma PU JESKE https://www.pluskwa-zwalczanie.pl/deratyzacja-lodz/ poradziła sobie z tym problemem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale myszy zniknęły bez śladu.
doskonalenie88

Re: Najlepsze pułapki na myszy

Post autor: doskonalenie88 »

Cześć, rozważam w ostatnim czasie sporo zmian w domu, ale zauważyłam, że czasem pojawiają się dziwne robaki gdzieś w ścianach. Nie poradzę sobie sama, ale wiem, że w Otwocku mamy takiego https://www.alerobale.pl/dezynsekcja-otwock/ dezynsektora i wierzę, że będzie mi mógł pomóc. Dzięki niemu po prostu poradzę sobie z tym problemem.
ODPOWIEDZ