Najlepsze rekuperatory?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Walenty-76
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2022, 18:46

Najlepsze rekuperatory?

Post autor: Walenty-76 »

Jakie rekuperatory uważacie za najlepsze? Chodzi mi głównie o marki, bo chcę sobie poprzeglądać i wstępnie coś wybrać. I tak będę się kontaktować z firmą od rekuperacji, ale sam też wolę się przygotować. Całkiem ciekawie według mnie wygląda rekuperator defro, znacie tego producenta? Jeśli możecie mi coś powiedzieć o ich sprzętach, to będę wdzięczny ;)
Mazak

Re: Najlepsze rekuperatory?

Post autor: Mazak »

Projektując nowoczesny dom, nie można pominąć tak istotnego elementu jakim jest system rekuperacji. Odpowiedzialny za odzyskiwanie ciepła, system ten pozwala na znaczące zmniejszenie zużycia energii. Strona https://ansel.pl/rekuperacja oferuje szeroki wybór rozwiązań, dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań. Dzięki temu, możliwe jest dopasowanie systemu nie tylko do wielkości budynku, ale również do indywidualnych preferencji użytkownika.
melodyy

Re: Najlepsze rekuperatory?

Post autor: melodyy »

Jestem ciekawa, na czym Wam ogólnie zależy i jakie macie podejście w kontekście działania systemowego. Uważam, że konkretną opcją będzie dla nas to, że podgrzewacze wody przepływowe elektryczne zamontowane zostaną. Mamy 2 łazienki i myślę, że kosztów nie będzie kolosalnych… A wy co sądzicie?
ODPOWIEDZ