Namioty jako magazyn zastępczy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:03

Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: abstynent »

U mojego brata w firmie była taka sytuacja, że spaliła im się instalacja elektryczna na magazynie. Musieli znaleźć rozwiązanie tymczasowe, na czas remontu. Dostali namiary na firmę, która świadczy taką usługę jak namioty wynajem. Trzeba przyznać, że firma ta przygotowała świetną ofertę, po jej zaakceptowaniu udało się postawić taki namiot bardzo szybko. Trzeba przyznać, że taki namiot doskonale sprawdził się w swojej roli.
Awatar użytkownika
bryś
Posty: 57
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:11

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: bryś »

W dzisiejszym świecie mamy bardzo dużo różnych możliwości także jeśli chodzi o takie magazyny. W końcu nie zawsze musimy stawiać takie magazyny murowane przecież są o wiele szybsze metody. jak chociażby taka hala magazynowa namiotowa. Znalazłam ofertę tej firmy https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-magazynowe/ która to proponuje właśnie takie hale magazynowe. Myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie, bo są one trwałe i solidnie wykonane
Awatar użytkownika
Sportowwa
Posty: 31
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:29

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: Sportowwa »

Firmy korzystają z namiotów magazynowych także jako i docelowy magazyn. Jest to opłacalna opcja i powinna w wielu przypadkach się sprawdzić. Możecie porównać sobie wszystkie plusy i minusy takich rozwiązań i także innych technologii budowania magazynu. Budując, wynajmując magazyn, warto również pomyśleć o jego wyposażeniu. Tu w firmie https://gizo.pl/ znajdziecie wręcz niezbędne wózki widłowe na wynajem, także i na sprzedaż. Proponują tu również inne maszyny, w tym i maszyny budowlane.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:11

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: barttonn44 »

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jeśli zależy wam na solidnym i wytrzymałym magazynie na lata, najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydować się na tego typu https://jam-pol.eu/oferta/hale-stalowe-torun-bydgoszcz hale stalowe. Firma ta ma doświadczenie w ich stawianiu więc moim zdaniem jak najbardziej będziecie zadowoleni z ich usług
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: macho »

Może zainteresuje cię hala stalowa ocieplana ? U nas bardzo dobrze sprawdza się w roli całorocznego magazynu. Budynek stawiała nam firma Skeleton https://skeleton.pl/oferta/hale-indywidualne/. Znajomy polecił mi ich podczas rozmowy. Wszystko co o nich mówił się sprawdziło. Polecam współpracę z nimi.

brzesko jakub
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: tenzly »

Jest to na pewno jakieś rozwiązanie i to nie najgorsze. Sytuacje są różne, trzeba sobie jakoś radzić i na pewno szybko reagować. Tu mogą was też poratować wózki widłowe od firmy https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/promocje/ W tym miejscu znajdziecie w bardzo korzystnych cenach wózki widłowe, dokładnie to wózki widłowe na wynajem. Wiele firm korzysta z takiej opcji i to nie tylko w jakiś ciężkich, niespodziewanych sytuacjach. Wynajem jest też korzystny na start firmy, czy też jak nie macie operatora (można wynająć wózek wraz z operatorem).
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Namioty jako magazyn zastępczy

Post autor: kendi »

Akurat ja teraz uzupełniłem na stronie https://haltech-group.pl/wycena-hali-namiotowej/ dane dotyczące hali namiotowej i czekam na odpowiedź jak to będzie wyglądało cenowo. Postanowiłem, że będzie dobrym rozwiązaniem postawienie takiej hali i zrobienie z niej swojego rodzaju magazynu. Haltech Group dlatego, że słyszałem na ich temat dużo pozytywnych opinii.
ODPOWIEDZ