nietrzymanie moczu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
maniek

nietrzymanie moczu

Post autor: maniek »

Problem nietrzymania moczu u starszej osoby? jak pomóc? jakie środki higieniczne kupić, wiem , że można na pieluchomajtki dostać dofinansowanie jakaś podpowiedź jak to wygląda?
Lista

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Lista »

Najlepiej przejdź się do dozu, farmaceutka wszystko na miejscu Ci wytłumaczy, ale faktycznie można dostać takie dofinansowanie i bardzo warto. Z tego co kojarzę musisz mieć coś jakby "skierowanie" od lekarza pierwszego kontaktu, że używasz takich produktów regularnie.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: faciosetakije »

Dodam od siebie, że ostatnio słyszałem wiele pozytywnych komentarzy na temat specjalistów z tego miejsca szpitalmazovia.pl Z tego co wiem, leczą tam kamicę nerkową, kamicę prostaty i nowotwory nerek. Jeśli ktoś potrzebuje tego typu wsparcia, to może warto się tam wybrać.
zurka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: zurka »

Zobacz w DOZie, wiem, że mają taką akcję z darmowymi próbkami środków higienicznych, więc możesz kupić pełne opakowanie jak już sobie przetestujesz i będziesz pewna.
Olęch

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Olęch »

Poczytaj sobie koniecznie tutaj o takich zabiegach laserowych https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/ mogą niesamowicie podnieść komfort życia i usunąć całkowicie ten problem
famiszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: famiszka »

Zbieg na pewno jest super rozwiązaniem, ja na razie jeszcze skupiam się na ćwiczeniach. Przy większych/dłuższych wyjściach korzystam z wkładek chłonnych-do kupienia w dozie.
ODPOWIEDZ