nowe mieszkania

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Adrianuś132313

nowe mieszkania

Post autor: Adrianuś132313 »

Witam, chcesz kupić mieszkanie ale masz problem z wyborem dewelopera? Na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ znajdziesz sporo ofert mieszkań na sprzedaż. Co sądzisz o tym deweloperze?
ktośka

Re: nowe mieszkania

Post autor: ktośka »

Ja nie mam zaufania do deweloperów. Dlatego przy kupnie mieszkania lepiej skorzystać z sprawdzonego biura nieruchomosci tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro działa od 2007 r. ma więc duże doświadczenie i dużą rzeszę zadowolonych klientów. Warto sprawdzić ich propozycje.
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 40
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: nowe mieszkania

Post autor: prefix »

Adrianuś132313 pisze: ↑28 sty 2021, 16:35 Witam, chcesz kupić mieszkanie ale masz problem z wyborem dewelopera?
Ja się zdecydowałem na zakup mieszkania od dewelopera Atal bo uważam że oferta tego dewelopera jest skrojona pod potrzeby klientów. Standard inwestycji i stosowane rozwiązania są dopasowane do oczekiwań i myślę że lata doświadczenia nauczyły firmę, czego dokładnie klienci oczekują.
Śnieżka

Re: nowe mieszkania

Post autor: Śnieżka »

Zakup mieszkania to nowy rozdział w życiu. Bardzo ważne wydarzenie. Warto więc znać kilka faktów na temat formalności z tym związanych. Jedną z nich jest sprawa sporządzenia i podpisania aktu notarialnego. Polecam poczytać https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 .
Piotr WawaŻ

Re: nowe mieszkania

Post autor: Piotr WawaŻ »

Moja siostra od dawna planował zakup mieszkania za granicą i w końcu podjęła ostateczną decyzję i kupiła mieszkanie w słonecznej Hiszpanii z pomocą tego biura https://www.esphouses.pl/. Mieszkanie ma 90 metrów i znajduję się w Altea nad samym morzem. Powiem wam, że bardzo jej tego mieszkania zazdroszczę i już po cichu pakuje walizkę, żeby siostrę odwiedzić na jej włościach.
ODPOWIEDZ