Nowe podejście do reklamy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
gość

Nowe podejście do reklamy

Post autor: gość »

Witajcie. Jaka reklama waszym zdaniem jest najbardziej skuteczna w dzisiejszych czasach. Zastanawiam się czy takie separatory kasowe http://www.max4media.pl/separatory-kasowe.html są opłacalną inwestycją? Jakie macie doświadczenie z tego typu reklamą? Chciałem zrobić małe rozeznania zanim się zdecyduję.
Awatar użytkownika
romsek
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:39

Re: Nowe podejście do reklamy

Post autor: romsek »

Według mnie to tylko i wyłącznie skuteczna jest reklama internetowa. Już kilka najróżniejszych kampanii marketingowych mam za sobą no i zdecydowanie mogę powiedzieć że reklama w sieci jest najbardziej skuteczna. Współpracuję z ludźmi z http://brandingpersonalny.pl/ i nie będę oszukiwać, że świetnie dają radę.

szafki rtv nowoczesne
syśka

Re: Nowe podejście do reklamy

Post autor: syśka »

Jak najbardziej warto również pomyśleć o stworzeniu katalogu z ofertą waszej firmy. Rodzaje katalogów możecie zobaczyć w https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ , tutaj jest wszystko dokładnie opisane, więc warto odwiedzić tą stronę
domi88

Re: Nowe podejście do reklamy

Post autor: domi88 »

A zobaczcie sobie tutaj https://antare.pl/uslugi/folia-backligh ... ia-kolorow co piszą też o foli backlight, która też jest wykorzystywana podczas produkcji niektórych materiałów. Wówczas będziecie wiedzieć jakie są zalety takich materiałów itd.
Bartłomiej

Re: Nowe podejście do reklamy

Post autor: Bartłomiej »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://ostro-video.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji filmów reklamowych z bogatą ofertą usług. Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
ODPOWIEDZ