nowy dom

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
monaliza13a

nowy dom

Post autor: monaliza13a »

Szukacie ciekawych projektów? To wejdźcie na stronę pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl. Mają super ofertę domów nawet na wąskie czy nietypowe działki. Plusem jest też to, że do każdego projektu dołączają darmową zgodę na zmiany. Obecnie mają promocję i zamawiając gotowy projekt można otrzymać zestaw gratisów takich jak np. projekt ogrodzenia czy altany ogrodowej. Łącznie na tych bonusach można zaoszczędzić ponad 2000 zł, a to już całkiem niezła kwota.
Iśka58

Re: nowy dom

Post autor: Iśka58 »

My chcemy kupić gotowy dom. Bardzo dobrą ofertę ma biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem, na rynku od 2007roku. Mają w swojej ofertcie domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Dla swoich klientów przygotowali pakiet dodatkowych usług w którym znajdują się ubezpieczenia i kredyty. A wszystkie transakcje przeprowaadzane przez biuro są ubezpieczone.
kulaa

Re: nowy dom

Post autor: kulaa »

monaliza13a pisze: 12 lis 2021, 7:22 Szukacie ciekawych projektów? To wejdźcie na stronę pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl. Mają super ofertę domów nawet na wąskie czy nietypowe działki. Plusem jest też to, że do każdego projektu dołączają darmową zgodę na zmiany. Obecnie mają promocję i zamawiając gotowy projekt można otrzymać zestaw gratisów takich jak np. projekt ogrodzenia czy altany ogrodowej. Łącznie na tych bonusach można zaoszczędzić ponad 2000 zł, a to już całkiem niezła kwota.
Widzisz, ja doskonale znam tę pracownię, bo mam od Nich jeden domek. A nawet rezydencję, oto ona https://www.mgprojekt.com.pl/rezydencja-parkowa-3-d . Nie chciałam iść w coś nietypowego, a jedynie w rozwiązania, jakie podobałyby się większości. No to właściwie mam coś takiego. Willa ta bardzo się wszystkim podoba.
ODPOWIEDZ