Obróbka metalu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
salma81
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2022, 2:25

Obróbka metalu

Post autor: salma81 »

Obróbka metalu, a konkretnie cięcie blach laserem - jak to wygląda w praktyce? Czy to bezpieczna praca? Czy raczej łatwo o wypadek? Czy powinnam zgodzić się żeby mój syn uczył się w tym kierunku? Bardzo zależy mi na Waszych podpowiedziach, może ktoś z was pracował w ten sposób i mógłby opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Uspokoić mnie trochę lub wręcz przeciwnie, nastroić na walkę z synem.
Olęch

Re: Obróbka metalu

Post autor: Olęch »

Mam doświadczenie z wieloma rodzajami ścierniw, ale staliwne zawsze wydają się dawać najlepsze efekty przy obróbce stali nierdzewnej. Perfekcyjne wykończenie! taki śrut staliwny można zamowic na https://shop-pl.wabrasives.com/scierniw ... liwne.html
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Obróbka metalu

Post autor: momus »

Ze swojej strony polecam wam firmę https://www.grupa-elbit.pl/ ze śląska z długoletnim doświadczeniem. Stosują sprawdzone metody galwanizacji. Stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług, przez co warto im zaufać.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Obróbka metalu

Post autor: faciosetakije »

Jeśli chodzi o cięcie laserem, to moim zdaniem firma Fasanio Laser, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://ciecie-laserem.fasanio.pl/ciecie-laserem/ oferuje naprawdę bardzo interesujący, a także szeroki wachlarz ofertowy. Szukałem firmy, która zajmuje się cięciem różnorakich materiałów i to w dobrej cenie i chyba wreszcie udało mi się znaleźć.
robercik

Re: Obróbka metalu

Post autor: robercik »

A czy ktoś z was może kojarzy ten portal? https://prod100.com/ bo jeżeli jeszcze nie macie tam konta, to powiem wam z czystym sumieniem, że warto. można znaleźć wiele doświadczonych firm
koralik

Re: Obróbka metalu

Post autor: koralik »

Jeśli potrzebujesz usług związanych z cięciem laserowym, najlepiej skorzystać z oferty firmy https://centrumlaserowe.com/. Mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, więc możesz być pewien jakości ich usług. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.
wojteek

Re: Obróbka metalu

Post autor: wojteek »

Wydaje mi się, że docenicie cięcie laserowe stali . Osobiście niedawno odkryłem tę firmę i uważam, że oferują naprawdę atrakcyjne warunki. Dodatkowo, jakość usług, jaką świadczą, jest na bardzo wysokim poziomie, co stanowi kolejny atut.
Olęch

Re: Obróbka metalu

Post autor: Olęch »

Korund biały to absolutny must-have w mojej kolekcji środków do obróbki powierzchni. Jego wyjątkowa twardość i wytrzymałość sprawiają, że jest niezastąpiony przy szlifowaniu metali. Polecam sprawdzić ofertę tutaj: https://shop-pl.wabrasives.com/scierniw ... bialy.html
zuzu

Re: Obróbka metalu

Post autor: zuzu »

Świetna firma która zajmuje się cięciem laserowym to z pewnością ta: https://dabew.com.pl/ . Ich nowoczesny park maszynowy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania. Po wysłaniu zlecenia otrzymacie ofertę z kosztorysem. Zajmują się obróbką stali, inox, aluminium, a także mosiądzu czy stali.
ODPOWIEDZ