Ochrona prawna firmy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Ochrona prawna firmy

Post autor: snakee »

Nie zawsze chrona prawna firmy jest taka łatwa jak mogło by nam sie wydawać. Jest wiele ukrytych kruczków, które mogą nam zaszkodzić. dlatego też lepiej jest korzystać z pomocy kogoś doświadczonego , kogoś kto posiada w tym zakriesie wiedze takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Przynajmniej mamy pewność, że od strony prawnej nic nie bedzie zagrażać naszej firmie.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Iwona »

Z tego, co mi wiadomo, to taką obsługą prawną firm zajmuje się również kancelaria https://lawboxfirm.com/. Możecie tam liczyć na naprawdę profesjonalną pomoc w wielu kwestiach związanych z Waszą firmą. Polecam się z nimi skontaktować :)

joga centrum myślenice
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Tymon »

Prowadząc firmę za dużo jest tego, żeby wszystkimi sprawami samemu się zająć. A poza tym nie na wszystkim się człowiek zna. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest współpraca z kancelarią Sobczak Maciejewska, mogę na nich w każdej sytuacji polegać. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: mondi »

Pewne jest to, że warto się odpowiednio zabezpieczyć, aby uniknąć nie tylko problemów, ale również start finansowych. Jeśli chcecie uzyskać ochronę prawną znak towarowy czy patent, to warto zgłosić się po pomoc do rzecznika patentowego. Tutaj sobie zerknijcie: rzecznik patentowy gdańsk . Taka profesjonalna pomoc przede wszystkim skróci całe postępowanie i unikniemy nerwowych sytuacji.

relaxing tea
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Mniszek »

Faktycznie w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej warto sięgnąć po profesjonalną pomoc prawną - bo nie zawsze prowadzenie firmy to prosta sprawa. Ważna jest rejestracja znaku towarowego odbywa się akurat wedlug okreslonych procedur z ktorymi warto się zapoznać. Czasem okres trwania rejestracji bywa bardzo dlugi - a to może wynikać przy niedopelnieniu wszystkich warunków. Także warto wiedzieć jak ominąć tak dlugi okres oczekiwania
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Muminek »

Warto zapewnić swojej firmie kompleksową ochronę prawną - szczególnie gdy prowadzimy sprzedaż i płatności online lub współpracujemy z klientami biznesowi przez internet. Powinniśmy uchronić się od wycieku danych czy awarii serwerów. Zajrzyjcie na oferte firmy Findia https://findia.pl/ która oferuje takie ubezpieczenia cyber i wykrywa wszelkie możliwe luki w bezpieczeństwie systemu w firmie.
Awatar użytkownika
oriana
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:35

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: oriana »

A skąd jesteś? Obsługa prawna w Krakowie oferowana jest np. przez Kancelarię Adwokacką Justyny Migas. Doświadczeni i pomocni. W zakresie usługi mają również pomoc prawną dla firm. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php możesz sprawdzić ich zakres działalności.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: zenka »

Zdaje się, że ta kancelaria https://cejrowski.pl/ zajmuje sie obsługa firm i ochrona interesów w wielu dziedzinach. Podpytaj, sprawdzona i mega doświadczona kancelaria
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: wujbrzozowski »

Jeśli będziemy mieli problemy w sprawach karnych to polecam kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , działają również od jakiegoś czasu w Warszawie. Jeśli sprawa jest poważna dojadą tak naprawdę w każde miejsce w kraju, działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W nagłych sytuacjach można dzwonić na specjalny, alarmowy numer telefonu. Mecenas Olężałek, który prowadzi kancelarię ma wysokie kompetencję i duże doświadczenie, dlatego ogrom spraw kończy się szybko z pozytywnym wynikiem. Warto zgłosić się do nich w sprawach które dotyczą wyłudzeń VAT oraz karuzeli VAT'owskich.
paweł444

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: paweł444 »

Pamiętajcie, że poza tym bardzo ważna jest również ochrona danych i ja polecałbym tutaj backup w chmurze dla firm , ponieważ wiele się aktualnie słyszy na ten temat i coraz więcej firm korzysta. Ja jestem zadowolony, że śmiało i bez żadnego problemu mogę korzystać sobie z wielu możliwości i propozycji dostępnych na rynku.
Śnieżka

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Śnieżka »

Skorzystanie z pomocy zewnętrznych specjalistów skraca całkowity czas potrzebny do zakończenia procesów prawnych. Obsługa prawna jako outsourcing prawny jest zazwyczaj oferowana po znacznie niższych kosztach, w porównaniu do stworzenia w firmie wewnętrznego działu prawnego. Uważam więc, że warto sprawdzić taką opcję https://podhaleregion.pl/index.php/spol ... wnej-firmy 
Grażynka

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Grażynka »

To prawda taka pomoc prawna na pewno bardzo fajne rozwiązanie i ja również taką opiekę posiadam, ale przy prowadzeniu spółki za granicą w Estonii. Zdecydowałam się na współpracę z firmą Thompson&Stein gdyż wiem, że oferują oni pełne wsparcie prawnopodatkowe przy oprowadzeniu tego typu działalności.
Kóblik77

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Kóblik77 »

Bardzo ważne jest to, aby zagwarantować swojej firmie kompleksową ochronę prawną - szczególnie w przypadku gdy prowadzimy sprzedaż i płatności online lub współpracujemy z klientami biznesowi przez internet. Warto pomyśleć co zrobić, aby uchronić siebie i swoich klientów przed wyciekiem danych czy awarii serwerów. Polecam zapoznać się z tym artykułem: https://lexsecure.pl/jak-zapobiegac-wyc ... -w-chmurze , który może nam pomóc się odpowiednio przed tym zabezpieczyć.
ODPOWIEDZ