odpady komunalne

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:42

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Cześć, jaka firma odbiera od Was odpady komunalne Rzeszów?
ryśka

Re: odpady komunalne

Post autor: ryśka »

A tutaj https://esbud.pl/zycie-smieci-jak-dlugo ... ie-odpady/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem naprawdę ciekawy artykuł, z którym warto się zapoznać. Można się tam między innymi dowiedzieć jak długo rozkładają się odpady. Myślę, że będziecie zaskoczeni. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele śmieci produkuje i jaki ma to wpływ na nasze środowisko.
uleńka

Re: odpady komunalne

Post autor: uleńka »

Ja ostatnio szukałam firmy zajmującej się wywozem odpadów niebezpiecznych i trafiłam na https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Zastanawiam sie nad nawiązaniem współpracy z tą firmą, bo słyszałam na jej temat naprawdę wiele dobrego. Odpowiada mi też jej oferta.
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

Z roku na rok rośnie liczba produkowanych odpadów zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Niestety nie wszystkie trafiają na wysypisko i są odpowiednio segregowane. Wiele z nich dociera do nielegalnych wysypisk, są składowane w lasach, bezprawnie wrzucane do rzek, jezior czy innych zbiorników wodnych. Polecam artykuł mówiący o tym jak długo rozkładają się nasze śmieci https://esbud.pl/zycie-smieci-jak-dlugo ... ie-odpady/
ODPOWIEDZ