Odszkodowanie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2019, 18:02

Odszkodowanie

Post autor: MartinBic »

Hej. Moja znajoma powiedziala mi ze jest taka opcja jak doplata do odszkodowania. Mysle ze cos takiego by mi przyslugiwalo. Polecila https://hoolster.pl/doplaty-do-odszkodowan/ Czy ktos z was ja kojarzy? Co o niej myslicie?
Awatar użytkownika
Klombek
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2020, 7:50

Re: Odszkodowanie

Post autor: Klombek »

No ja korzystałam znam taką usługę. U nas odkup odszkodowania oc robiła ta kancelaria: https://odkupodszkodowania.pl/. Bo odszkodowanie było zaniżone na maksa az nieprzyzwoicie. Super że udało się odzyskać dzięki nim więcej pieniedzy.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Odszkodowanie

Post autor: Maks78 »

Po wypadku, na przykład samochodowym, warto dowiedzieć się jak zadbać o swoje odszkodowanie, Polecam zajrzeć tutaj https://insito-odszkodowania.uk znajdziecie na tej stronie również tam opcję aby wykonać telefon do specjalisty który jeszcze dokładniej powie wam co i jak macie zrobić po kolei. Mam nadzieje, że pomogłam
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Odszkodowanie

Post autor: Tymon »

Sprawy o odszkodowanie nie należą do łatwych bardzo często. Wiadomo, ubezpieczyciel chciałby jak najmniej wypłacić. Też odnaleźć się w tych różnych przepisach, regulaminach nie jest wcale łatwo. Dlatego ja w tym temacie nie robiłem nic na własną rękę tylko kumpel mi podesłał namiar na dobrego adwokata, Łukasza Węgłowskiego. Jedną kancelarię ma w Szczecinie, a drugą w Kamieniu Pomorskim. Dobrze zrobiłem, od razu widać że p. Łukasz ma doświadczenie i wie jak postępować żeby jak najlepsze odszkodowanie uzyskać.
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Odszkodowanie

Post autor: endi »

Po wypadku samochodowym i to nie z mojej winy starałem się oczywiście o odszkodowanie. Co prawda nie sam, ale z bardzo profesjonalną pomocą Eventum z Poznania. Takie sprawy lepiej powierzać komuś, kto się na tym zna. A Eventum działa od wielu lat i specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań z różnych tytułów. Są skuteczni i rzetelni.
rumcajs

Re: Odszkodowanie

Post autor: rumcajs »

W odzyskiwaniu należnego odszkodowania pomaga http://klaims.eu/. W moim przypadku chodziło o wypadek w pracy, sytuacja była dość skomplikowana, więc nawet nie wiedziałem od czego zacząć i jak skonstruować pozew. Postępowanie wyjaśniające trochę trwało, ale finalnie dostałem tyle, że bez problemu starczyło na rehabilitację i leki.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Odszkodowanie

Post autor: mczay »

Od odszkodowań finansowych jest firma https://helphero.pl/
Awatar użytkownika
edka
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2019, 1:24

Re: Odszkodowanie

Post autor: edka »

Nie ma jak człowiek zdrowy, nic się nie dzieje ale... jak to mówią nieszczęścia chodzą po ludziach. Jeśli coś się przytrafi to trzeba zrobić wszystko żeby dochodzić należnego odszkodowania. Czasu się nie cofnie, ale odszkodowanie pomoże nam chociaż w części zrekompensować poniesione straty. Oczywiście nie na własną rękę, dobry i skuteczny adwokat to podstawa. Kancelaria adwokacka Lazer & Hudziak w Warszawie specjalizuje się m.in. w sprawach dot. błędów medycznych, przy porodzie czy wypadków w pracy. A opinie Lazer Hudziak tylko mogą was utwierdzić tak jak mnie, że dobrze trafiliście.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Odszkodowanie

Post autor: maciek8079 »

Odszkodowanie można uzyskać za różne wypadki, sytuacje i to nie tylko w wypadku przy pracy, czy też wypadku komunikacyjnym. Trzeba znać swoje prawa, a i też nie zawsze zgadzać się na wszystko, co wam zaoferuje ubezpieczyciel. A też mogą zdarzyć się sytuacje, gdy po prostu ten nie będzie chciał nic wypłacić. Tutaj https://wieksze-odszkodowanie.pl/sukcesy/ sprawdźcie świetną kancelarię radcy prawnego.
Bolok

Re: Odszkodowanie

Post autor: Bolok »

Jeśli masz pytania dotyczące pozyskania odszkodowania UK, jestem tutaj, by pomóc. Mam doświadczenie w sferze odszkodowań i chętnie udzielę Ci wiadomości a także wsparcia.

Napisz do mnie, żeby omówić detale swej sytuacji. Razem możemy uzgodnić, jakie kroki podjąć, by zdobyć najwyższe odszkodowania UK. Pamiętaj, że zawodowe doradztwo może znacząco ułatwić całą procedurę, a udostępiony przeze mnie na stronie https://dns-claims.co.uk kalkulator odszkodowań UK umożliwi Ci poznanie przybliżonej wysokości zadośćuczynienia.

Czekam na wiadomość od Ciebie i jako polski prawnik UK gotów jestem podzielić się swoją wiedzą a także wskazówkami!
ODPOWIEDZ