okulista Kraków

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

okulista Kraków

Post autor: magdap »

Dzień dobry, okulista Kraków - kogo polecacie? Zależy mi na specjaliście z dobrym podejściem do pacjenta, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: okulista Kraków

Post autor: macho »

Również poczekam na polecenia. Dla mnie akurat nie jest ważne podejście do pacjenta, tylko szybkie terminy. Mam niepokojące objawy i jak najszybciej chciałbym to skonsultować z dobrym okulistą. Poczytałem trochę na ten temat i moje objawy wskazują na zwyrodnienie plamki żółtej https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zwyr ... mki-zoltej. Mam nadzieję, że to jednak będzie coś innego.
Kryśka

Re: okulista Kraków

Post autor: Kryśka »

A korzystał ktoś z Was może z usług okulisty Blikpol https://blikpol.pl/opinie? Przymierzam się do laserowej korekcji wzroku, bo mam już dosć ciągłego noszenia okularów czy soczewek kontaktowych. Byłabym niezmiernie wdzięczna, jakbyście napisali co myślicie o tym okuliście z Trójmiasta.
wącki

Re: okulista Kraków

Post autor: wącki »

Zawsze najlepiej korzystać ze specjalistów tzn. placówek, które specjalizują się w konkretnym schorzeniu albo w konkretnej dziedzinie. Takim centrum medycznym jest Medicare, który zajmuje się laserową korekcją wzroku oraz generalnie leczeniem wad wzroku w przeróżny sposob. Mają oferte dopasowaną do ludzi w każdym wieku i dobierają je na podstawie wczesniejszych badan. Miałem zabieg i polecam, są w Warszawie - https://medicare.med.pl/laserowa-korekcja-wzroku/
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: okulista Kraków

Post autor: mczay »

Znalezienie dobrego okulisty to trudne zadanie, a naprawdę warto się do tego przyłożyć, aby mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Na stronie: https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/okulista/ dostępna jest oferta bardzo dobrej kliniki, w której przyjmują sami najlepsi specjaliści różnych dziedzin. Właśnie dlatego ją polecam :)
ODPOWIEDZ