Oprogramowania do firmy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
sasuke22
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Oprogramowania do firmy

Post autor: sasuke22 »

Hejka, jak wiadomo istnieje wiele ciekawych biznesowych programów komputerowych, które w większym lub w mniejszym stopniu ułatwiają pracę. Jakie Wy znacie oprogramowania przydatne w biznesie? Ja znam https://wfirma.pl/kadry-i-place . Jest to taki program do prowadzenia kadr i płac. Daje on możliwośc np. prowadzenia ewidencji czasu pracy, pomaga rozliczac wynagrodzenia i prawdzic dokumentacje do ZUS. Jest wspierany przez ekspertów, a cena programu jest bardzo niska. Znacie może?
Miśka

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: Miśka »

W dzisiejszych czasach jak nigdy w historii firmy użaleznione są od informatyki. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o rozwój jaki nastąpił w ostatnich latach. Czasy pandemiczne jakie niestety teraz nas doświadczają wymusiły na wielu osobach, uczniach i firmach także pracę lub naukę zdalną. Widzimy teraz jak niezastapionym narzędziem jest komunikator teams albo inne dostępne na rynku komunikatory.
Gór

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: Gór »

Jak chcesz prowadzić własny biznes to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest https://goidea.pl/filemaker.php dzięki której możesz stworzyć własną aplikacje firmową która ułatwi Ci prace i sprawi że twoja firma zacznie prosperować lepiej i sprawniej. Polecam Ci się jak najszybciej tutaj rozejrzec
Bułak

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: Bułak »

Kiedy zaczynamy prowadzić firmę to raczej nie zwracamy uwagi na te kwestie, ale jednak z czasem doceniamy jak ważne jest samo oprogramowanie używane w naszych firmach. Jestem również zdania, że doskonale sprawdza się oprogramowanie od https://www.connecto.pl/ gdyż jest ono niezwykle istotne z punktu widzenia użyteczności.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: pardons »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://vitasol.com.pl/
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: gross »

Oprogramowanie do firmy to już wyższa półka, trzeba znać się dobrze na temacie. Ja w każdym razie odsyłam do https://www.senetic.pl/veritas/ , gdzie można znaleźć bogatą ofertę oprogramowania do zarządzania i ochrony danych. roducent oferuje rozwiązania wykorzystywane do tworzenia kopii zapasowych oraz ochrony i odzyskiwania danych czy zarządzania pamięcią masową.
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 128
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: frytka »

Skoro już mowa o firmowych komunikatorach to ja polecam ten https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 5338897025 a to dlatego że oferuje on pełne szyfrowanie end-to-end. Korzystamy tu bezpiecznego protokołu transportu w czasie rzeczywistym. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie danych firmowych i kontrahentów to koniecznie zainwestuj a tą aplikację
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: Oprogramowania do firmy

Post autor: prefix »

Ja bym też postawił na data center a to miejsce do przechowywania i zabezpieczenia danych ułatwiające zarządzanie IT. Mój dostawca oferuje firmom możliwość skorzystania z przestrzeni na serwerach do przechowywania, przetwarzania, ochrony i zabezpieczenia oraz optymalizacji danych.

sklepy eko poznań
ODPOWIEDZ