Podróże i wymiana walut

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Podróże i wymiana walut

Post autor: wujbrzozowski »

Doskonałe miejsce do wymiany walut w podroży służbowej lub wypoczynkowej to kantor online. Szybko i bez zbędnych czynności takich jak szukanie kantoru w obcym kraju, wymienimy waluty nawet będąc już w podroży. Korzystałem z Waluteo, i nigdy nie było żadnych problemów. Szybkie i pewne transakcje a do tego bardzo niski spread - na poziomie 1 gorsza, pomiędzy kursem sprzedaży a kupna waluty.
Awatar użytkownika
nagami
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: nagami »

teraz to wszystko przez internet się załatwia
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: gross »

No tak, jest przede wszystkim szybciej. I można sobie wybrać kantor spośród dziesiątek i wybrać ten, który ma najlepszy przelicznik. Tutaj https://www.bankier.pl/smart/narzedzia/ ... tor-online można sobie sprawdzić aktualny kurs walut i dostępna jest też porównywarka kantorów
ninuś

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: ninuś »

Wiadomo, że takie ciągłe wymienianie walut może być uciążliwe. Ale znam świetne rozwiązanie- kantor Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kanto ... H-Posnania . Tam możecie wymienić stacjonarnie, ale też i drogą online pieniądze na dowolną walutę. Jest to super firma, która jest uczciwa i ma najlepszy kurs.
Toffikł98

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: Toffikł98 »

Jeśli zabraknie Ci pieniędzy podczas podróży można skorzystać ze strony https://klik-24.com/ aby dosłać pieniadze w wybranej walucie :)
leiń

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: leiń »

Szykuje mi się wyjazd do Wielkiej Brytanii w Lipcu, wiec już teraz wymieniłem walutę, wiadomo wakacje, to zwykle wyższe ceny. Funty kupiłem w lombardzie Kraków, oni mają także kantor z bardzo dobrymi kursami walut https://www.lombardkrakow.com/kantor Wymiana była na uczciwych warunkach, zdecydowanie warto było pójść właśnie do nich, to moje sprawdzone miejsce, które szczerze mogę wam polecić.
gośka

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: gośka »

Jeżeli szukacie dobrego kantoru to z czystym sumieniem mogę polecić wam http://www.tothemoon.pl/ . Bardzo często wymieniam tutaj kryptowaluty. Ceny są rewelacyjne i co ważne, w momencie gdy nie chcecie osobiście zjawiać się w kantorze, można odebrać gotówkę w dowolnym bankomacie
Michał

Re: Podróże i wymiana walut

Post autor: Michał »

Takie okazje zdecydowanie skłaniają nas do skorzystania z usług wymiany walut. W dzisiejszych czasach za sprawą rozwoju technologicznego możemy to zrobić przez internet. Natomiast jest to często powiązane z wieloma kwestiami związanymi z zakładaniem kont oraz weryfikacją naszej tożsamości. Dlatego też nie każdy ma ochotę i czas by na to poświęcić. Dlatego też nadal tak popularne są stacjonarne kantory gdzie mamy wygodę oraz pewność samej wymiany. Wystarczy skorzystać z porównywarki ofert - https://kantroom.pl/ by wiedzieć gdzie otrzymamy najwyższą jakość usług oraz najwyższy kurs samej wymiany. Przy większych kwotach może to mieć znaczenie dla naszego portfela.
ODPOWIEDZ