Polecam tę szkołę jazdy!

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
XMan
Posty: 34
Rejestracja: 01 lut 2019, 10:11

Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: XMan »

Instruktorzy w auto szkole Pałgan to osoby o ogromnej wiedzy i wielkim doświadczeniu. Potrafią przygotować do nauki jazdy w każdych warunkach. Zapisz się na kurs na prawo jazdy u nich a zdasz prawo jazdy za pierwszym razem!
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: madzik95 »

Ja wiele dobrego słyszałam o szkoła jazdy warszawa Elmol i sama zastanawiam się nad zapisaniem się tam na kurs prawa jazdy. W dzisiejszych czasach ciężko jest bez samochodu a ja mam już serdecznie dosyć jeżdżenia wszędzie autobusem. Mam nadzieję, ze zdam egzamin za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: Selleck »

Jeśli będziecie potrzebowali sprawdzonej szkoły jazdy to polecam zwrócić uwagę na OSK Pegaz https://prawojazdy-poznan.com.pl/ która od początku do końca bardzo dbała o to abyśmy jak najlepiej przygotowali się do obu egzaminów i tak też było bo z pomocą instruktora Łukasza zdałem egzamin bez większego stresu. Mają dobre ceny i naprawdę dobrą organizację dzięki czemu kurs idzie sprawnie i do tego maja świetne opinie.
Awatar użytkownika
sasuke22
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: sasuke22 »

Wybór dobrej szkoły jazdy to ważna rzecz. Jednak tak naprawdę na kursie uczymy się przepisów i obsługi samochodu. Całe doświadczenie zdobywamy po przejechaniu wielu kilometrów już po egzaminie, przynajmniej tak było w moim przypadku. Czasami zdarzy się jakiś mandat. Wtedy warto sprawdzic https://zaplacmandat.pl gdzie można zapłacic za niego online.
Jaśko

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: Jaśko »

U nas w mieście jest duży wybór. Sam nie wiedziałem gdzie się zapisać. Szukałem kursu na prawo jazdy kategoria c kraków. Wyświetliło mi kilka opcji, ale najlepsze oceny miał ośrodek Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e. Na kursie wszystko co pisali o nich się potwierdziło. Teraz sam polecam tą szkołę innym.
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 128
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: frytka »

W stolicy na Mokotowie to najlepiej idź do Motostart, mają tam najlepszych instruktorów, nowe zadbane i sprawne samochody a szkoła jest znana z wysokiej zdawalności, u mnie w rodzinie każdy tam na kurs chodził i wszyscy mamy już prawko
Złomiarz

Re: Polecam tę szkołę jazdy!

Post autor: Złomiarz »

Kumpel niedawno zdawał egzamin na prawko i zaliczył za pierwszym podejściem. Kurs robił w Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/ i z tego co mówił, to szkoła godna polecenia. Fajni instruktorzy, plac manewrowy blisko ośrodka egzaminacyjnego, więc non stop jeździł po trasach egzaminu. Dzięki temu znał każde trudne skrzyżowanie. ;). Dla mnie zaskakujące było to, że jeździł w weekendy, ale podobno w tej szkole to nie jest problem, trzeba się dogadać z instruktorem i można jeździć nawet w niedzielę. W imieniu kolegi - polecam.
ODPOWIEDZ