Pomagacie chorym dzieciom?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Pomagacie chorym dzieciom?

Post autor: Zuber »

Czy wam także podoba się inicjatywa wspierania chorych dzieci? Taką właśnie misję ma do spełnienia Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Najchętniej wszystkie akcje bym wspierała, ale robię to, jak dalece jestem w stanie. Wysyłam SMS-a, przelewam na ich konto co jakiś czas pewną sumę pieniędzy, a także co roku przekazuję 1% podatku. Dołączycie do mnie?
Awatar użytkownika
Jadwiga
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Pomagacie chorym dzieciom?

Post autor: Jadwiga »

Oczywiscie , co roku rozliczając się. Z pewnością taki 1% może zrobić wiele dobra. Super, że US się do Ciebie odezwał, a nie zdecydował za Ciebie :) Jeżeli mogę ci doradzić, to zerknij na stronkę http://szlachetnygest.pl/ . Jest to fundacja, która pomaga dzieciakom poparzonym i chorym. Organizuje zbiórki pieniędzy, ktore są potrzebne tym dzieciakom żeby wrócić do zdrowia lub być rehabilitowanym.
słamn

Re: Pomagacie chorym dzieciom?

Post autor: słamn »

Tak, pomagam. Przeznaczam swój jeden procent podatku na fundację, ale także jestem wolontariuszem i wspomagam pieniężnie - datkami, fundację Gwiazdeczka https://www.gwiazdeczka.eu/jak-moge-pomoc z Warszawy. Moja siostra ma chorą córkę, mała ma Aspergera i sama chodziła na zajęcia organizowane przez tę fundację. Fundacja pomaga na wiele sposobów i cieszę się, że mogę mieć swój wkład w to jak się rozwija.
dumka

Re: Pomagacie chorym dzieciom?

Post autor: dumka »

Tak, ja uważam że każda organizacja charytatywna powinna być wspierana! ja staram się to robić regularnie bo szkoda mi tych wszystkich dzieci które poszkodował los i nie mają na to wplywu
ODPOWIEDZ