pomoc drogowa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Marcuś91

pomoc drogowa

Post autor: Marcuś91 »

Hej, orientuje się ktoś z Was która firma zajmuje się czymś takim jak Pomoc Drogowa Cieszyn? Ostatnio miałem awarię auta i nie miałem do kogo zwrócić się o pomoc, więc proszę o namiar na jakąś porządną firmę. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: pomoc drogowa

Post autor: Iwona »

Z kolei gdyby ktoś z Was szukał sprawdzonej pomocy drogowej na terenie Chorzowa, to polecam zapoznać się z listą takich firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-chorzow. Do każdej z nich jest tam podany kontakt, więc jestem przekonana, że ułatwi Wam to szukanie :)
jużm

Re: pomoc drogowa

Post autor: jużm »

W Cieszynie nie byłem i nie znam, ale już w Zgorzelcu potrzebowałem pomocy drogowej i na szczęście zadzwoniłem do firmy Stanisław Stocki. Oni nie tylko zajęli się odholowaniem mojego samochodu do warsztatu naprawczego, ale także prowadza taki warsztat i to oni zajęli się kompleksową naprawą auta https://www.pomocdrogowazgorzelec.com.p ... aprawa-aut Ich oferta jest kompleksowa, mają atrakcyjne ceny, naprawę wykonali szybko i porządnie, bo wszystko już działa bez najmniejszego problemu, polecam.
ODPOWIEDZ