Praca w Holandii

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Gniewosz1968
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 14:09

Praca w Holandii

Post autor: Gniewosz1968 »

Cześć. Jakiś czas temu znalazłem pracę w Holandii i powoli zbieram się do wyjazdu. Zastanawiam się jeszcze, jaki wybrać środek transportu. Myślałem o busie, bo chyba będzie najbezpieczniej. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
oskar1989
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 23:28

Re: Praca w Holandii

Post autor: oskar1989 »

Też jechałem do Holandii do pracy. Ja postawiłem na firmę Complex ze względu na same pozytywne opinie, jakie na ich temat znalazłem i oczywiście się nie zawiodłem. Przyjemna, komfortowa podróż z doświadczonymi kierowcami. Polecam!
kać

Re: Praca w Holandii

Post autor: kać »

Całkiem dobrym pomysłem jest wyjazd do pracy do Holandii jako opiekun osób starszych. Takie oferty mozna znaleźć przez agencję http://hollandcontracting.pl . Oferują kursy językowe oraz szkolenie na opiekuna. To pewna i dobrze płatna praca.

żłobek oświęcim
Awatar użytkownika
parasol
Posty: 66
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:47

Re: Praca w Holandii

Post autor: parasol »

Decyzja o pracy w Holandii to duży krok tym bardziej że rodzina i bliscy są daleko. Ale można przecież się z nimi kontaktować najlepszy sposób to przez https://itnes.pl/laptopy-lenovo-thinkbo ... -door.html na którym w spokoju można porozmawiać czy zobaczyć się na większym ekranie.
tirlecziką

Re: Praca w Holandii

Post autor: tirlecziką »

zamiast sie meczyc w pracy w holandii, to warto zainwestowac dodatkowo własnie w surowce i tak zarabiać ? Potwierdzam sensowność działania z systemem XTB - duży potencjał, spore możliwości, można wejść w przeróżne tematy. Złoto, srebro czy inne surowce? Fajna sprawa
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Praca w Holandii

Post autor: Tymon »

Nie każdy chce wyjeżdżać do pracy za granicę, każdy ma w końcu inną sytuację. U nas praca też jest, zależy kto czego szuka. Jeśli w branży medycznej to warto wejść na platformę https://medbra.in/ i tam przejrzeć aktualne oferty. Jest tego trochę, praca nie tylko dla lekarzy ale też innych zawodów medycznych.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Praca w Holandii

Post autor: Iwona »

Mi się wydaje, że warto spróbować swoich sił w pracy za granicą - niekoniecznie w Holandii. Widziałam ostatnio całkiem atrakcyjne oferty zatrudnienia również we Francji na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/. Polecam je sobie poprzeglądać, może znajdziecie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Praca w Holandii

Post autor: mczay »

Dla mnie raczej oferty pracy bielsko będą lepsze.
baśka

Re: Praca w Holandii

Post autor: baśka »

Ja jednak zdecydowałam się na pracę w Niemczech, ponieważ znalazłam całkiem dobrą ofertę w http://praca.dojczland.info . Warunki są bardzo dobre, zarobki również są o wiele wyższe niż wtedy gdy pracowałam w Polsce. Moim zdaniem zalet jest bardzo wiele, więc warto spróbować
Rusałka

Re: Praca w Holandii

Post autor: Rusałka »

Często również taka praca traktowana jest jako praca tymczasowa, ale niestety za granicą nasze prawo jej nie reguluje. Natomiast w Polsce jest ustawa o pracy tymczasowej o której napisano w https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... ymczasowej i na pewno warto jest się z tym materiałem zapoznać.
Kaźmirz

Re: Praca w Holandii

Post autor: Kaźmirz »

Jeżeli faktycznie taki rodzaj pracy nas interesuje to jak najbardziej myślę, że raczej nie ma na co czekać. Akurat ja jestem zdania, że w każdym przypadku bardzo dobrze jest podjąć współpracę z agencją zatrudnienia. Jeżeli chodzi o mnie to ja bardzo zachwalam sobie agencję https://leasingteam.pl/ i wiem, że te kwestie są jak najbardziej bardzo ważne.
ODPOWIEDZ